Ostatnia aktywność:
17 dni temu
 
Online
Wrocław
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język polski40 - 60 / 60 min

Patryk Nowak

Opis ogłoszenia

Zapraszam na korepetycje z języka polskiego dla uczniów szkoły podstawowej i szkół średnich.Od października zaczynam 2. rok filologii polskiej na Uniwersytecie Wrocławskim. Jestem na specjalizacji nauczycielskiej, w tym roku zaczynam także filologię hiszpańską. Na egzaminie maturalnym (2019) z języka polskiego na poziomie rozszerzonym uzyskałem wynik 100%.
Oferuję:
- solidne przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty - przygotowanie do egzaminu maturalnego (zarówno poziom podstawowy, jak i rozszerzony): tworzenie wypracowań krok po kroku, ocena według wytycznych CKE, stylistyka, gramatyka i omówienie epok literackich.- pomoc przy bieżących zadaniach - przygotowywanie do sprawdzianów, kartkówek.
- oferuję także pomoc w zakresie gramatyki opisowej (fonetyka, morfologia) na studiach polonistycznych.
Korepetycje startują już od września. Jest możliwość dojazdu do ucznia, jak i przeprowadzenia zajęć w moim mieszkaniu (Krzyki).

Cena zależy od etapu edukacyjnego (niższa dla uczniów SP), a także od dojazdu (taniej u mnie, drożej w zależności od odległości). Jest także możliwość zajęć ZDALNYCH.

PIERWSZA LEKCJA 50% TANIEJ!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2019 - aktualnie
Uniwersytet Wrocławski
Filologia polska
Kursy i szkolenia
02.2019
Prawo jazdy kat. B
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.