Ostatnia aktywność:
4 dni temu
Online
Kraków
Tychy
Żory
Bieruń
Lędziny
Wadowice
Mikołów
Biologiacena do ustalenia

Patrycja

Opis ogłoszenia

Zostało kilka miejsc na kurs przygotowujący do matury prowadzony przez EGZAMINATORA maturalnego z biologii

*zajęcia w małych grupach
*4 godziny lekcyjne
*serwis kawowy, herbata, woda przekąski gratis

*wszystkie materiały edukacyjne w cenie kursu

Sprawdzone metody, które gwarantują solidne przygotowanie do matury
na zajęciach: test wstępny, powtórzenie materiału zgodnie z wymaganiami egzaminacyjnymi- praca metodami twórczymi, przerwa i potem ćwiczenia w rozwiązywaniu zadań maturalnych oraz zadanie domowe po każdych zajęciach.

*Dla zainteresowanych trening motywacyjny gratis

Koszt kursu: 640 pln za 4 spotkania w miesiącu (jedno spotkanie 160 pln/ 4 godziny lekcyjne.

Trwa jeszcze promocja -590 pln.

Lekcje indywidualne 

 

Zapewniam materiały do nauki oraz mnóstwo zadań do rozwiązania w domu. Gwarancja sukcesu na maturze to nie tylko wiedza, ale również umiejetność korzystania z informacji podanych we wstępie, dlatego uczę jak poprawnie odpowiadać na pytania i nie tracić punktów. Chce podkreślić ze moim celem nie jest monotonna nauka rozwiązywania zadań pod klucz, ale przede wszystkim nauka logicznego myślenia, zrozumienia zagadnienia oraz wykorzystanie tej wiedzy w praktyce, wówczas chemia staje się łatwa i przyjemna, a zadania maturalne przestają być skomplikowaneLekcja składa się z kilku częściNa początku pytam z teorii z poprzedniego materiału i daje kilka zadań do rozwiązania. Kolejna cześć lekcji to kolejny materiał, gdzie omawiam trudniejsze zagadnienia, a następnie uczeń rozwiązuje zadania z danego tematu.

Zapraszam serdecznie maturzystów, a także Osoby, które chcą nadrobić zaległości lub przygotować się do egzaminów. 

60zl/60min

Zakres lekcji

Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.