Patrycja Turaj

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Kraków
Sucha Beskidzka
Wadowice
Bielsko-Biała
Żywiec
Andrychów
Zawoja
Maków Podhalański

Patrycja Turaj

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/57 opinii
Dla użytkownika Patrycja Turaj

O mnie

Wielka pasja - rysunek, który od zawsze był w moim życiu doprowadził mnie na studia już ukończone na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej. Ołówek nadal służy mi w codziennym życiu architekta pomagając przenosić koncepcje znajdujące się w mojej wyobraźni do projektów i ostatecznie realizacji licznych przestrzeni i obiektów. Uwielbiam rysować! Uwielbiam projektować! Tą pasją pragnęłabym się z Wami podzielić :)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2017

Bardzo polecam korepetycje prowadzone przez Partycję. Uczęszczałam na nie tylko 5 miesięcy i w tym czasie Patrycji udało się mnie dobrze przygotować do egzaminu. Na zajęciach panowała miła atmosfera i były prowadzone w sposób bardzo profesjonalny.

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2017

Polecam zarówno osobom poczatkującym jak i tym bardziej zaawansowanym. Na zajęciach panuje przyjemna atmosfera, indywidualne podejście do każdej osoby. Patrycja udziela cennych rad, wskazówek na co należy zwrócić uwagę podczas egzaminu. Dzięki temu kursowi rozwinęłam swoją pasję. Gorąco polecam

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2017

Serdeczne polecam wszystkim! Po roku chodzenia na kurs dostałam się na studia. Prowadzaca bardzo miła, wyrozumiała, podczas zajęć zawsze do dyspozycji. Potrafiła dobrze doradzić, nakierować na co zwracać uwagę. Wiedziała co jest wymagane i na co zwracają uwagę na egzaminie. Ogólnie polecam wszystkim z czystym sercem :)

avatar
Sławek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 listopada 2014

Polecam Patrycję, bardzo dobre podejście, duże umiejętności, cierpliwość i zaangażowanie, bardzo miła atmosfera :) W 2 miesiące nauczyłem się więcej niż na jednym z bardziej popularnych kursów w Krakowie po którym nie wiedziałem nawet co to perspektywa...
Teraz wiem jak ważne jest indywidualne podejście :) Jestem bardzo zadowolony, widzę duże postępy. Polecam wszystkim, którzy chcą przygotować się do egzaminu z rysunku na PK lub po prostu chcą się nauczyć rysować ! :)

avatar
Wiola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2014

W 100% polecam Patrycję! :) Będąc wcześniej w szkole rysunku architektonicznego, bezwzględnie widzę różnicę jaką może dać indywidualne podejście ! Uprzejmość, kompetencja, cierpliwość i pełne zaangażowanie to część cech, którymi można opisać Patrycję. Polecam osobom początkującym, które dopiero zaczną przygodę z rysunkiem, jak i osobom, które chcą doszlifować swoje umiejętności. Moja współpraca zakończyła się pozytywnym wynikiem z egzaminu! :)

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2013

Indywidualne podejście, cierpliwość i dokładna znajomość tego co wymagają na egzaminie. Po pół roku nauki bez problemów zdałam egzamin wstępny na PK. Naprawdę polecam.

avatar
Alina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2013

Wszystko czego można oczekiwać od nauczyciela: cierpliwość, wyrozumiałość, motywowanie do rysowania. Ciepłe podejście do ucznia. Jestem bardzo zadowolona z kursu. W 5 miesięcy od zera Patrycja nauczyła mnie rysować tak, że zdałam egzamin z rysunku na PK. Nie mogłam lepiej trafić. Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.