Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Bydgoszcz

Patrycja

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Patrycja

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 grudnia 2016

Jestem bardzo zadowolona z wyników nauki z Panią Patrycją rysunku i malarstwa, mojej córki. Pani Patrycja ma bardzo dobre podejście do dzieci i świetnie przekazuje wiedzę plastyczną. Moje dziecko zrobiło bardzo duże postępy w rysowaniu i dostało się do wymarzonej szkoły ! Bardzo dziękujemy ! :)

avatar
konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 marca 2016

Bardzo przydatne zajęcia z rysunku i języka angielskiego,bardzo dobry kontakt oraz praca w miłej atmosferze.Wiele wyniosłem z zajęć podstawowego angielskiego mimo podeszłego wieku a moje dzieci są zachwycone zajęciami z rysunku. Szczerze polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.