Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Jelenia Góra
Karpacz
Łomnica
Szklarska Poręba
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka60 / 60 min

Vitali

Opis ogłoszenia

Udzielę lekcji gry na klarnecie oraz saksofonie. Jestem absolwentem Akademii Muzycznej w Gdańsku. Posiadam bogate doświadczenie pedagogiczne oraz sceniczne (koncerty w Polsce i za granicą, m.in. w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Irlandii, Skandynawii).Chętnie podzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem zarówno z uczniami początkującymi, jak i zaawansowanymi (dzieci, młodzież, dorośli). Nauczam również zasad kształcenia słuchu. Zapewniam materiały źródłowe od podstawowego do profesjonalnego etapu edukacji.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.