IM Jakub Kosakowski

Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
 
Online
Białystok (Dojlidy Górne)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Nazywam się Jakub Kosakowski, mam 20 lat, a moją największą życiową pasją są szachy. Jestem 12-krotnym Mistrzem Polski Juniorów, a od 2020 roku posiadam tytuł Mistrza Międzynarodowego (IM) . Na chwilę obecną, mam ranking FIDE 2465, co daje mi miejsce w TOP 50 Polski. Jestem aktualnym Mistrzem Polski do lat 20, co czyni mnie finalistą Indywidualnych Mistrzostw Polski 2022. Jestem również Wicemistrzem Polski w szachach błyskawicznych.

Mam indywidualne podejście do każdego z uczniów. Przygotowywuję plan treningowy, wedle którego uczeń podąża podczas pracy samodzielnej. Dzięki temu, każdy temat poruszany na zajęciach, jest starannie dopracowywany w domu.

Jeśli byliby Państwo zainteresowani współpracą, jestem otwarty na wszelkie propozycje. Na swoich zajęciach, będę kładł nacisk na przede wszystkim:
taktykę  (taktyka zawsze na 1 miejscu!), czyli wszelkiego rodzaju zadania, kombinacje, motywy taktyczne, bez których partia szachowa nie jest w stanie się obejść.
analizę partii  - gdyż kluczem do sukcesu jest analizowanie i niepowielanie własnych błędów.
strategię  - zrozumienie podstawowych i zaawansowanych idei pozycyjnych, by można było szybko, sprawnie i przede wszystkim dobrze podejmować decyzje w czasie partii.
debiuty oraz końcówki  - w dobie komputerów teoria debiutowa bardzo szybko się rozwija, więc jednym z elementów gry w szachy jest również opracowanie repertuaru debiutowego. Końcówki to element bardzo często pomijany przy treningu, a moim zdaniem niesłusznie, często się widuje fatalne błędy w prostych końcówkach, co nie powinno mieć miejsca. 

Innymi słowy, będę próbował przekazać wszystko to, czego się nauczyłem i co umiem. Jeżeli są Państwo zainteresowani i chcą zapoznać ze szczegółami, proszę się skontaktować:

  • mailowo : jakubkosakowskichess@gmail [kropka] com
  • SMSowo : 511235813

Pozdrawiam i zapraszam!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2022

Co tu dużo mówić... Jakub to trener kompletny w czasie współpracy przez ostatni rok wykazał się profesjonalizmem i zawsze dostosowywaniem zajęć pode mnie. W czasie wolnym w razie pytań chętnie odpowiadał. Zajęcia zawsze w miłej atmosferze - szczerze polecam!

avatar
Eryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2022

Pełen profesjonalizm.. wszystko zgadza się z opisem programu szkolenia! Polecam

avatar
FM Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 października 2021

Mam okazję grać partie sparingowe z Jakubem od okołu 2 lat i muszę przyznać że jest on zawsze profesjonalnie przygotowany, przez ten okres wiele mogłem się od niego nauczyć.
Zdecydowanie Polecam.

avatar
KubaBartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 października 2021

koks

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.