Matematyka - Paweł Zieliński

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Poznań (Rataje)

Matematyka - Paweł Zieliński

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Matematyka - Paweł Zieliński

O mnie

Gdy rozpocząłem studia na Politechnice sąsiadka zapytała, czy nie podszkoliłbym trochę jej syna z matematyki i fizyki. Chłopak nieco odporny na wiedzę się wydawał, lecz szybko znaleźliśmy wspólny język, co zaowocowało niezłymi ocenami w szkole. Pomyślałem wówczas, dlaczego by nie spróbować z innymi? I tak to się zaczęło, blisko 20 lat temu…

Dzisiaj pochwalić się mogę kilkudziesięcioma zadowolonymi maturzystami. Szczególnie satysfakcjonujące są świetne wyniki osiągane przez osoby ze szkół nie cieszących się najlepszą opinią co do poziomu nauczania. Ale przecież opinia o szkole nie musi rzutować na opinię o uczniu, prawda? Stąd też np. zdana na ponad 75% matura z matematyki rozszerzonej ucznia technikum, który był pierwszą osobą w swej szkole podchodzącą do rozszerzenia!

Ale, ale… Nie tylko moja w tym zasługa. Najlepsze bowiem korepetycje nie pomogą, gdy uczeń się uczyć nie chce. Stąd też czasem głównym mym zadaniem było zachęcić ucznia, by jednak chciało mu się w domu tych kilka zadań przeliczyć… A gdy się to udawało, mogliśmy śmiało oznajmiać, iż jest to nasz WSPÓLNY sukces :)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2017

Ten Pan wart jest dosłownie każdej wydanej złotówki.
Rok ciężkiej pracy ( obu Panów) i syn, który zawsze miał ogromne
problemy z matematyką, wiecznie zdawał warunki w sierpniu ,
bez problemu i z zapasem punktowym zdał maturę z matematyki.
Zdał , bo nie zakuł bezmyślnie tylko zrozumiał.
A to dzięki regularnej pracy z Panem Pawłem, który tłumaczy tak że nawet matematyczna mizerota nabiera wiedzy i pewności co robi.
Bardzo dziękujemy.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.