Tomasz Pałaszewski

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Radzymin
Warszawa
Wołomin
Legionowo
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Numer telefonu: 500 381 499

Zajęcia z zakresu filozofii, historii lub historii sztuki jak również z WOS, powtórzeniowe, poprawkowe, maturalne. Przygotowuję uczniów do egzaminów maturalnych, konkursów, sprawdzianów (mam na swoim koncie wielu laureatów konkursów na etapach powiatowych i ogólnopolskich).

8-letnie doświadczenie w zawodzie nauczyciela, doświadczenie zarówno na poziomie szkoły podstawowej jak i szkół średnich różnego typu (liceum/technikum). Prowadzę również kursy dla dorosłych (w szkołach dla dorosłych oraz prywatnie). Nauczyciel nagrodzony kilkukrotnie wyróżnieniem Mazowieckiego Kuratorium Oświaty, odznaczony medalem za działalność historyczną.

Cechuje mnie zindywidualizowane podejście do ucznia, empatia. W moich zajęciach staram się po pierwsze wprowadzić ucznia w ducha omawianej epoki/wydarzeń, naświetlam fakty przez dokumenty i źródła, pokazując logiczność - sprowadzam całość do jak najprostszych i najlogiczniejszych wyjaśnień. Kładę mniejszy nacisk na nauczanie i powtarzanie pamięciowe a staram się jak najdokładniej wyjaśnić proces dziejowy/społeczny jaki omawiamy - uważam, że to jest klucz do zrozumienia zagadnień historycznych.

Możliwe korepetycje online, z moim dojazdem na terenie Warszawy i północno-wschodnich jej obrzeżach. Przygotowanie dla uczniów zdających maturę według - NOWEJ, jak i - starej formy matury (poprawa wyniku maturalnego przez absolwentów).

Cena za godzinę (60 minut): 60zł

Obszar działania: Powiat wołomiński, wschodnie i północne przedmieścia Warszawy oraz Praga Północ, Praga Południe, Targówek, Rembertów.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2011 - 07.2016
Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
Magister
Historia
10.2015 - 07.2016
Akademia Humanistyczna im. Aleksandra Gieysztora w Pułtusku
Magister
Wiedza o społeczeństwie
10.2017 - 06.2018
sza Szkoła Kultury Fizycznej i Turystyki im. Haliny Konopackiej w pruszkowie
Magister
Geografia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
06.2013 - 06.2020
Szkoła Podstawowa
7 lat stażu w Szkole Podstawowej
09.2017 - aktualnie
Szkoły średnie (Liceum + Technikum)
3 lata stażu w szkołach średnich

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.