Paweł Wierzgoń

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

ANGIELSKI Z PANEM PAWŁEM

Nazywam się Paweł i jestem lektorem języka angielskiego z wieloletnim doświadczeniem. Ukończyłem studia filologiczne na Uniwersytecie Śląskim. Posiadam uprawnienia pedagogiczne oraz egzaminatorskie. Obecnie dokształcam się z zakresu języka biznesu na drugim stopniu studiów. Przepracowałem jako nauczyciel dziesiątki tysięcy godzin z setkami zadowolonych Kursantów. Teraz zapraszam Ciebie do tego grona!

Myśl o nadchodzącym egzaminie, rozmowie kwalifikacyjnej albo zwykłej pogaduszce w języku angielskim przyprawia Cię o nieprzyjemne dreszcze, zimny pot na karku lub przytłaczający stres? A może masz za sobą już kilka lat nauki języka bez widocznych efektów? Być może dopiero zaczynasz swoją przygodę z tym językiem?

Zatem wyobraź sobie teraz co czujesz gdy zdobywasz 100% z egzaminu i dostajesz się dzięki temu na wymarzone studia. Wyobraź sobie jak oznajmiasz bliskim fakt dostania swojej wymarzonej pracy po przeprowadzonej rozmowie kwalifikacyjnej w języku angielskim. Wyobraź sobie jaka duma rozpiera Cię, gdy na wakacjach jesteś w stanie bez ograniczeń i niczyjej pomocy dogadać się w każdej sytuacji.

TO WSZYSTKO JEST W TWOIM ZASIĘGU! A ja Ci w tym pomogę!

Nie istnieje idealna i uniwersalna metoda nauczania. Każdego z moich Kursantów traktuję indywidualnie. Oceniam wstępnie poziom jego biegłości, następnie razem określamy cel naszych spotkań, a ja zajmuję się opracowaniem najlepszej drogi,  żeby go osiągnąć.

Oferuję:
- Lekcje na każdym poziomie dla dzieci, młodzieży i dorosłych
- Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty
- Przygotowanie do egzaminu maturalnego
- Przygotowanie do egzaminów FCE, CAE, PTE
- Konwersacje
- Naukę poprawy wymowy
- Przygotowanie do wyjazdu za granicę
- Lekcje z zakresu języka biznesu

Lekcje przeznaczone są dla Kursantów indywidualnych lub grup 2-3-osobowych. Zajęcia w obecnej sytuacji odbywają się tylko  online. Wystawiam także faktury.

Cennik:
- 60 zł / 45 minut - zajęcia indywidualne (General English, przygotowanie do egzaminów)
- 40 zł / 45 minut - zajęcia w grupie 2-osobowej
- 30 zł / 45 minut - zajęcia w grupie 3-osobowej
- 90 zł / 45 minut - zajęcia indywidualne Business English

Telefon kontaktowy: 500-691-961
Przez wzgląd na szacunek do moich Kursantów, nie odbieram telefonów podczas prowadzenia lekcji. Proszę w takim przypadku o wiadomość SMS lub mailową. Skontaktuję się, gdy tylko skończę zajęcia.

Dostępność

Poniedziałek10:00 - 21:00
Wtorek10:00 - 21:00
Środa10:00 - 21:00
Czwartek10:00 - 21:00
Piątek10:00 - 21:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 06.2015
Uniwersytet Śląski
Licencjat
Filologia angielska, spec. nauczycielska
10.2018 - aktualnie
Uniwersytet Śląski
Magister
Filologia angielska, spec. język biznesu
Kursy i szkolenia
05.2019
Egzaminator PTE General
05.2019
Egzaminator PTE Young Learner
Doświadczenie
09.2014 - aktualnie
Prywatna szkoła językowa

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.