Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Poznań
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Twoje dziecko ma problem z czasownikiem? Nie wie, kiedy jest dokonany, kiedy nie?
W gimnazjum szykują się powtórki?
Sprawdzian z całego baroku, a Tobie myli się Szarzyński z Morsztynem?

Poradzimy sobie z tym!

Studiuję na III roku filologię polską i historię (jako kierunek łączony). Język polski to moja pasja, odkąd pamiętam. Zawsze mnie fascynował. Z nim wiążę ściśle moją przyszłość… i z nauczaniem. Także pomogę nie tylko Tobie w opanowaniu materiału, rozwikłaniu zagwozdek gramatycznych, ale i sobie - poprzez przygotowanie do przyszłego zawodu i prace z dziećmi i młodzieżą. Obopólne korzyści - to dla mnie najważniejsze przy korepetycjach. Ja uczę Ciebie, Ty uczysz mnie :)

Stawiam na elastyczność - możemy spotykać się w wymiarze ciągłym lub pojedynczym, problemowym - do Ciebie zależy! Dzwonisz i się umawiamy.

Jeżeli chcesz, popracujemy nad maturą ustną z języka polskiego! Przećwiczymy wszystkie możliwe tematy, nie pomijając tych, które mogą Cię zaskoczyć, a nie omawia się ich na lekcjach, np. tematy językowe.

Więcej informacji pod numerem telefonu lub mejlem.

Dostępność

Poniedziałek17:00 - 20:00
Wtorek12:00 - 20:00
Środa
Czwartek17:00 - 20:00
Piątek
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.