Mark Saunders

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Gdańsk
Sopot
Gdynia
Rumia
Reda
Wejherowo
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam,

Chętnie naucze języka Angielskiego na rożnych poziomach, od podstawowych słówek i zwrotów po mównienie biegle na poziomie B2. Często uczniowie mogą posiadać wiedzę, ale nie są w stanie zasotoswać jej w praktyce poprzez płynne mównienie. Ten problem również mogę pomóc rozwiązać poprzez między innymi zwykłą rozmowę jeden do jednego w przyjemnej atmosferze.

Pierwsza godzina za połowę ceny. 

O mnie

Jestem Polakiem urodzonym w Anglii, gdyż mój tata jest Anglikiem. W domu rozmawiamy po angielsku, więc można uznać, że jestem w połowie native speakerem. Ukończyłem liceum ogólnokształcące z bardzo dobrymi wynikami na maturze. Z angielskiego rozszerzonego uzyskałem 94%. Udzielaniem korepetycji zajmuje się od 6 lat .
Uważam, że w każdej osobie jest potencjał do nauki języków, tylko u niektórych osób jest on bardziej zakopany niż u innych. Nie ma rzeczy niemożliwych, a co raz zostało zakryte poprzez gorszych nauczycieli w szkole lub po prostu przez brak chęci do nauki, ja postaram się odkopać. Jeśli uczeń wykazuje chęci do pracy to gwarantuje poprawę rezultatów .
Mogę uczyć osoby podchodzące do matury podstawowej lub egzaminu ósmoklasisty. Jeśli problem leży w zrozumieniu podstaw i zdaniu do następnej klasy to też chętnie pomogę.

Dostępność

Poniedziałek15:00 - 22:00
Wtorek15:00 - 22:00
Środa15:00 - 22:00
Czwartek15:00 - 22:00
Piątek08:00 - 22:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2019 - aktualnie
Politechnika Gdańska
Inżynieria mechaniczno-medyczna
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 listopada 2019

Bardzo dobrze uczy serdecznie polecam!!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.