Barbara Sowińska

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Poznań (Piątkowo +1)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Przygotowuję uczniów do egzaminu ósmoklasisty oraz egzaminu gimnazjalnego. Pomagam dzieciom w bieżących zadaniach domowych na lekcje języka polskiego. Korzystam z materiałów własnych.

Mam duże doświadczenie w pracy z dziećmi, wyniesione z 5-letniej pracy dydaktyczno-wychowawczej w harcerstwie. Od wielu lat udzielam korepetycji uczniom klas podstawowych 3-6 oraz gimnazjalnych 1-3. Wykorzystuję różne metody nauki, zawsze dostosowane do indywidualnych potrzeb dziecka.

Ukończyłam klasę humanistyczną w jednym z najlepszych liceów w Poznaniu - LO św. Marii Magdaleny w Poznaniu, osiągając wynik 95% z matury rozszerzonej z języka polskiego. Moje doświadczenie to także występy teatralne na deskach Teatru Polskiego, wygranie konkursu literackiego “Młode Pióra” w dziedzinie prozy oraz zamiłowanie do poezji.

Obecnie studiuję psychologię i jestem stypendystką programu “Zmieniam Świat”, Uniwersytetu SWPS - najlepszej niepublicznej uczelni wyższej w Polsce. Jestem osobą wymagającą, ale cierpliwą. Wiem też, że dla owocnych wyników potrzebna jest pozytywna motywacja i przyjazna atmosfera pracy - potrafię ją stworzyć.

Korepetycje odbywają się w moim domu przy ul. Naramowickiej lub w domu ucznia - Piątkowo, Naramowice, Umultowo.

Cena: 40 zł za godzinę

Proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.

B.Sowińska

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.