Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Warszawa

Tomasz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Tomasz

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Elżbieta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2018

Pan Tomasz przygotował mojego syna do matury z języka polskiego w przeciągu zaledwie czterech miesięcy. Potrafił go zmotywować do pracy, a wiedzę przekazał tak skutecznie, że syn będący uczniem technikum, mający 1 na półrocze z języka polskiego osiągnął wynik 69% z egzaminu pisemnego i 58% z egzaminu ustnego. Bardzo polecam korepetycje u pana Tomasza!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2016

Pan Tomasz jest wspanialym nauczycielem. Przygotowal syna do egzaminu gimnazjalnego I jednocześnie sprawil, że chllopak polubil lekcje polskiego i uwierzyl w siebie. Bardzo polecam!

avatar
Grażyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2015

Pan Tomasz to fantastyczny nauczyciel. Przygotowywał mnie do egzaminu gimnazjalnego i maturalnego, które zdałam pomyślnie.
Jest empatyczny, zaangażowany, miły i na prawdę zależy mu na tym, żeby jego uczeń zdał egzamin. Korzystałam z pomocy innych korepetytorów zanim zgłosiłam się do P. Tomasza. Z przekonaniem stwierdzam, że jest on nauczycielem bezkonkurencyjnym zarówno w kwestii kompetencji jak i umiejętności przekazywania swojej wiedzy innym. Polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.