Paulina Grzelińska

Ostatnia aktywność:
16 dni temu
 
Łódź
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Dzień dobry, Cześć!
Jestem studentką 4 roku wydziału Grafiki i Malarstwa na ASP w Łodzi. Skończyłam liceum plastyczne w Łodzi z oceną dyplomową celującą.

Chętnie pomogę przygotować się do egzaminów wstępnych do gimnazjum lub liceum plastycznego, a także mogę udzielić wskazówek co do egzaminów na ASP (lub pomóc w przygodtowaniach do egzaminu).
Przedstawię podstawy rysunku , malarstwa  , grafiki czy kompozycji , postaram się pokazać że nauka przedmiotów artystycznych może był interesująca i rozwijająca.

Zapraszam!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - aktualnie
ASP im. W. Strzemińskiego w Łodzi
grafika
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.