Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Zabrze
Katowice
Ruda Śląska
Świętochłowice
Chorzów
Gliwice
Tarnowskie Góry
Bytom
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Biologia80 / 60 min

Jerzy

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie

Opis ogłoszenia

Witam,

Jestem absolwentem kierunku lekarskiego na Śląskim Uniwersytecie Medycznym, byłym stypendystą rektora, a także posiadam zdany egzamin UKCAT (UK Clinical Aptitude Test) umożliwiający podjęcie studiów medycznych w Wielkiej Brytanii.

Prowadzę zajęcia z biologii rozszerzonej na poziomie licealnym.

W przygotowaniu do matury z biologii, która dla większości jest nieodzownym elementem w drodze na wymarzone studia , niezbędna jest umiejętność formułowania zwięzłych wypowiedzi , a także wnikliwa analiza przedstawionych schematów i rycin w ograniczonym czasie , którego większości zdających na maturze brakuje.

Jeśli nie znalazłaś/eś do tej pory korepetytora, a chcesz poświęcić swój czas na dokładniejsze przygotowanie , to zapraszam do kontaktu.

Byłem kiedyś na Twoim miejscu i wiem jak przytłaczające może być zaplanowanie przygotowania do tego ważnego egzaminu, który decyduje o Twojej przyszłości. 

Podczas pierwszych zajęć  ocenię, na jakie elementy zwrócimy uwagę podczas Twojego przygotowania. Zadania , które otrzymasz, to wieloletnio zbierany przeze mnie zbiór , podzielony działami, by ułatwić Ci przygotowanie i umożliwić powrót przed maturą do tematów, które stwarzały Ci największe problemy.  

Szczególnie zachęcam do kontaktu telefonicznego, abym mógł dokładniej odpowiedzieć na Państwa pytania.

Zapraszam!

W obecnie panującej sytuacji prowadzę również zajęcia z wykorzystaniem popularnych platform: MS-Teams, Zoom, Skype, Discord. Platformę wybieram w porozumieniu z kursantem.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Wiktor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2020

Wreszcie wziąłem się za napisanie opinii - właśnie dostałem się z drugiej listy na medycynę! Pan Jerzy motywował mnie i cierpliwe poprawiał niezliczone liczby zadań maturalnych, ale się opłaciło. Dziękuję!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2020

Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Jurka. Jest on zaangażowany w zajęcia, zawsze chętnie odpowiada na pytania, lekcje są ciekawe, nie tylko przygotowują teoretycznie do pisania matury z biologii , ale również uczą jak „wbić się w maturalny klucz”.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2020

Bardzo polecam tego korepetytora. W zrozumiały sposób tłumaczy nawet najtrudniejsze zagadnienia, ma bardzo rozległą wiedzę i zawsze odpowiadał na wszystke moje pytania, nawet wykraczające poza materiał.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.