Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Zabrze
Katowice
Ruda Śląska
Świętochłowice
Chorzów
Gliwice
Tarnowskie Góry
Bytom

Jerzy

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Jerzy

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Wiktor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2020

Wreszcie wziąłem się za napisanie opinii - właśnie dostałem się z drugiej listy na medycynę! Pan Jerzy motywował mnie i cierpliwe poprawiał niezliczone liczby zadań maturalnych, ale się opłaciło. Dziękuję!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2020

Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Jurka. Jest on zaangażowany w zajęcia, zawsze chętnie odpowiada na pytania, lekcje są ciekawe, nie tylko przygotowują teoretycznie do pisania matury z biologii , ale również uczą jak „wbić się w maturalny klucz”.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2020

Bardzo polecam tego korepetytora. W zrozumiały sposób tłumaczy nawet najtrudniejsze zagadnienia, ma bardzo rozległą wiedzę i zawsze odpowiadał na wszystke moje pytania, nawet wykraczające poza materiał.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.