Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Bydgoszcz (Okole +2)

Paulina

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii
Dla użytkownika Paulina

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2016

Witam,
Zdecydowanie polecam lekcje z Panią Pauliną, przemiła, sympatyczna. Świetna atmosfera podczas zajęć, lekcje prowadzone w ciekawy, urozmaicony sposób. Córka została bardzo dobrze przygotowana do testu 6 klasisty.

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2016

Bardzo gorąco polecam Panią Paulinę! Świetna atmosfera podczas zajęć, dotrze do każdego ucznia. Ja i moje rodzeństwo korzystamy z lekcji Pani Pauliny i jesteśmy bardzo zadowoleni, a bracia z wielką chęcią uczęszczają na angielski. Pozdrawiam :)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lutego 2014

Bardzo gorąco polecam Panią Paulinę !!! Świetna, przesympatyczna i obowiązkowa osoba z powołania. Zapisałam swoją córkę na dodatkowe lekcje z jęz. angielskiego ponieważ miała problemy w II klasie szkoły podstawowej. Teraz widzę efekty pracy Pani Pauliny żadnych problemów z nauką. Córka bardzo chętnie nadal chodzi na lekcje i w nich uczestniczy. Ostatnio byłam na zebraniu aż było miło usłyszeć, że moje dziecko ma zadowalające efekty z jęz. angielskiego. Jeszcze raz gorąco polecam. Pozdrawiam:)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 listopada 2013

Gorąco polecam ! lekcje języka angielskiego z P. Pauliną :) Nauka bezstresowa, przemiła atmosfera.:)

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 listopada 2013

Witam !

Zdecydowanie polecam Panią Paulinę : ) Cierpliwa, miła oraz doświadczona. Dodatkowo potrafi stworzyć bardzo przyjemną atmosferę do nauki. Nauka z nią to sama przyjemność. Takich nauczycieli brakuje dzisiaj w szkołach : )

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.