Silvia Malengo

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Kraków (krowodrza)
Faktura VAT

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 listopada 2016

Wszystkim, którzy chcą się uczyć języka włoskiego, polecam lekcje u Pani Silvi Malengo. Z jej ogromną pomocą przygotowywałam się do egzaminu Celi 3. Czas nauki u niej wspominam bardzo miło. Pani Silvia jest zawsze świetnie przygotowana do zajęć, dysponuje ogromnym zbiorem materiałów i planuje lekcje indywidualnie na potrzeby każdego ucznia. Jest native speakerem, więc automatycznie wychwytuje błędy które popełniamy mówiąc, ale jednocześnie doskonale zna język polski w którym wyjaśnia zawiłe kwestie włoskiej gramatyki. Zamierzam kontynuować u niej naukę i zachęcam do tego wszystkich jeszcze niezdecydowanych. Dorota

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 listopada 2014

Fenomenalna nauczycielka i bardzo sympatyczna osoba.

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2014

Świetne lekcje na które chodzę z ogromną przyjemnością.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.