Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
 
Online
Poznań
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język rosyjski35 - 50 / 50 min

Oksana

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/512 opinii

Opis ogłoszenia

Masz problemy w rozumieniu języka rosyjskiego? A może oczekujesz pomocy w przygotowaniu do sprawdzianów i egzaminów? Chętnie udzielę Ci prywatnych lekcji języka rosyjskiego.
Jestem native speakerem języka rosyjskiego. A nauczanie jest moją pasją.  Posiadam duże doświadczenie w nauczaniu dzieci i dorosłych.  Bardzo dużą uwagę przywiązuje do prawidłowej wymowy. Uważam, że każdy potrafi mowić prawie bez akcentu. Przerabiamy tylko niezbędny zakres ćwiczeń gramatycznych. Na moich lekcjach bardzo dużo rozmawiamy, właściwie od pierwszej lekcji.  Nawet jeśli nigdy nie miałeś do czynienia z językiem rosyjskim, po trzech miesiącach regularnej nauki ze mną, potrafisz rozmawiac po rosyjsku :).

Jeśli chcesz w komfortowej atmosferze nauczyć się języka rosyjskiego oraz oczekujesz indywidualnego podejścia do Twojego problemu - zapraszam :)

Oksana

Dostępność

Poniedziałek16:00 - 21:00
Wtorek16:00 - 21:00
Środa16:00 - 21:00
Czwartek16:00 - 21:00
Piątek16:00 - 21:00
Sobota09:00 - 21:00
Niedziela09:00 - 21:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 12
avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 listopada 2019

Odkąd zaczęłam uczęszać na zajęcia do Pani Oksany, moja znajomość języka rosyjskiego poprawiła się diametralnie, przede wszystkim odważyłam się rozmawiać. Na lekcjach panuje bardzo miła atmosfera, a p. Oksana jest zawsze zaanagżowana i przygotowana.
Duża elastyczność, co do terminów spotkań.
Polecam naukę z p. Oksaną z czystym sumieniem! :)

avatar
Pawel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 października 2019

Wysokie zaangazowanie w prowadzone zajecia, duza elastycznosc co do terminow i godzin lekcji, dobre przygotowanie. W końcu widać efekty nauki. POLECAM!

avatar
Roman
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2019

Jeżeli chcesz nauczyć się dobrze władać językiem rosyjskim
zdecydowanie polecam Oksanę

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2019

Jestem bardzo zadowolona z zajęć z Oksana i z czystym sumieniem mogę polecić każdemu kto chce się nauczyć języka rosyjskiego. Na pierwszych zajęciach rozmawiałyśmy o tym co dla mnie ważne i z czym mam problem, Oksana dostosowała program lekcji do moich potrzeb, zawsze przygotowana do zajęć, dostaję materiały do pracy w domu. Na zajęciach jest miła atmosfera, Oksana w sposób zrozumiały tłumaczy poruszane zagadnienia na zajęciach. Dużym plusem są elastyczne godziny zajęć, zawsze jesteśmy w stanie się dogadać :) Polecam ! :):)

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 marca 2019

Bardzo polecam - w tym studentom samej filologii rosyjskiej. Rozruszała w rozmowie nawet tak nieśmiałą istotę jak ja i nie ogranicza się do jednego tematu rozmowy, więc czułam się jak na pogaduchach (w czym oczywiście bardzo pomaga też miła atmosfera na zajęciach). A żeby wyróżnić się troszkę na tle innych pochwał, dodam, że pomogła mi nawet przy zmorze studenckiej, czyli gramatyce opisowej. Jeszcze raz bardzo polecam.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2019

Polecam lekcje z Panią Oksaną ze względu na ciekawe przygotowanie każdych zajęć, dostosowanie się do poziomu ucznia, jego zainteresowań oraz oczekiwań. Rewelacyjna atmosfera sprawia, że rozmowa nie przerywa się nawet na chwilę a lekcja kończy się w mgnieniu oka.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lutego 2019

Oksana to wyjątkowa nauczycielka! Jej przepiękny akcent sprawia, że uczę się od najlepszych :) Oksana jest zawsze punktualna i perfekcyjnie przygotowana. Do każdej lekcji podchodzi z ogromną pasją i zaangażowaniem, dlatego każde zajęcia są przyjemnością. Oksana proponuje elastyczne godziny lekcji, dzięki czemu zawsze możemy umówić się na spotkanie.
Zdecydowanie polecam!

avatar
Matylda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 stycznia 2019

Oksana jest przesympatyczną osobą, a do tego kompetentną i elastyczną co do godzin i sposobu odbywania zajęć. Kiedy nie mogę przyjechać osobiście, robimy zajęcia przez Skype, które są równie efektywne. Oprócz przerabiania materiału z książki dużo rozmawiamy, co jest ogromnym plusem, bo po paru miesiącach nauki właściwie mogę już mówić!
Zdecydowanie ją polecam :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2019

Oksana jest przesympatyczna osoba i swietna nauczycielka. Ma ogromna wiedze i anielska cierpliwosc. Polecam kazdemu.

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 stycznia 2019

Trudno znaleźć lektora, z którym można porozmawiać dosłownie o wszystkim, co nie dość, że jest przyjemne, to pozwala wymusić użycie takich rosyjskich słów, o których zazwyczaj się nie myśli. Piękny styl mówienia i akcent pani Oksany jeszcze bardziej zachęcają do przychodzenia na zajęcia, które nie są czymś do odrobienia, ale nawet czymś na co czeka się po tygodniu pracy. Ze swojej strony bardzo polecam zajęcia, szczególnie, jeśli ktoś chce mówić po rosyjsku!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 marca 2018

Zajęcia z Panią Oksaną to czysta przyjemność! Z dużą empatią i serdecznością podchodzi do ucznia. Dzięki temu nauka języka rosyjskiego nie sprawia mi tak dużej trudności, jak wcześniej.
Z czystym sumieniem polecam!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2018

Pani Oksana jest przesympatyczną osobą. Ma piękny akcent i ogromną wiedzę językową. Jeśli chcesz się uczyć od najlepszych, to polecam Oksanę.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.