Aleksandra Muñoz Trejo

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Bydgoszcz (Fordon)

Opis ogłoszenia

Witam. Jestem studentka języka hiszpańskiego na III roku. Oferuje swoją pomoc dla uczniów klas podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych. Posiadam już doświadczenie w pracy z dziećmi oraz osobami starszymi. Łatwo nawiązuję kontakt z uczniem co ułatwia efektywniejsza prace. Odbylam szereg szkolen i kursow zwiazanych z praktyka nauczania jezykow obcych. Jestem dyspozycyjna i chetna do pomocy.

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.