Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Kraków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język bułgarski35 - 40 / 60 min

Joanna Jura

Opis ogłoszenia

Jestem absolwentką krakowskiej slawistyki, a aktualnie studiuję podyplomowo nauczanie języka polskiego jako obcego. Chętnie udzielę korepetycji z języka bułgarskiego.

Podczas studiów uczestniczyłam w kursach językowych, wyjazdach zagranicznych i stypendiach, co pozwoliło mi lepiej zgłębić tajniki bułgarszczyzny. Wykorzystuję własny program nauczania, dostosowany do poziomu i potrzeb indywidualnych studenta. Jestem osobą dobrze zorganizowaną oraz rzetelną - staram się, by materiały, które wykorzystuje na zajęciach, były przystępnie opracowane. Bazuję nie tylko na podręcznikach i gramatykach, lecz również wykorzystuję szeroko pojęte teksty kultury, co w mojej opinii korzystnie wpływa na przyswajanie wiedzy przez studenta. Takie podejście do nauczania (/nauki) daje studentowi również możliwość zapoznania się z bułgarską kulturą (film, literatura, muzyka) w trakcie nauczania języka. 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - 10.2018
Uniwersytet Jagielloński
Magister
filologia słowiańska (z bułgarskim)
10.2018 - aktualnie
Uniwersytet Śląski
nauczanie języka polskiego jako obcego
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.