Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Poznań (Centrum)
Lipno
Leszno
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Historia40 / 60 min

Błażej

Opis ogłoszenia

Serdecznie Państwa witam!Dziękuję za zwrócenie uwagi na moje ogłoszenie :) Jestem absolwentem wydziału historycznego UAM i bardzo chętnie udzielę korepetycji z historii na poziomie podstawówki i szkół średnich. Mam duże doświadczenie z dziećmi i młodzieżą, czy to jako wychowawca, czy jako animator czasu wolnego. Już nie raz udawało mi się wyciągnąć uczniów z zagrożeń, czy przygotowywać ich do egzaminów poprawkowych i semestralnych. Miałem również możliwości prowadzenia zajęć w małych i większych grupach oraz prowadzić zajęcia dla uczniów o indywidualnym trybie nauczania.

Historia nie musi być nudna, to nie same daty, wojny i postacie. Historia kształtuje się każdego dnia. To prawdziwa i ciekawa nauczycielka życia, co zawsze chce przekazać swoim uczniom :) Zawsze dobieram formę oraz treść do aktualnych możliwości ucznia.

Pierwsze zajęcia są darmowe! Trwają około 30-40minut, podczas których ustalamy indywidualny program pod potrzeby ucznia.Jestem osobą miłą, sympatyczną, cenię sobie podejście do ucznia i przyjazną atmosferę na zajęciach, umiem przekazywać swoją wiedzę, a zajęcia staram prowadzić się w formie rozmowy, a nie nudnego wykładu.

MOŻLIWOŚĆ ZAJĘĆ ONLINE!

Jednocześnie, chętnie zwróce uwage co powinna zawierac poprawieni napisana praca zaliczeniowa, semestralna, maturalna czy prezentacja z historii :)

Serdecznie zapraszam do kontaktu :)

Dostępność

Poniedziałek16:00 - 20:00
Wtorek16:00 - 20:00
Środa16:00 - 20:00
Czwartek16:00 - 20:00
Piątek16:00 - 20:00
Sobota10:00 - 20:00
Niedziela10:00 - 20:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.