Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
Online
Kielce
Chęciny
Nowiny
Morawica
Bilcza
Brzeziny
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język niemiecki50 - 60 / 60 min

Paulina

Opis ogłoszenia

***OSTATNIE WOLNE MIEJSCA! ZAPRASZAM!***

Szukasz dobrego nauczyciela, który pomoże Ci poprawić oceny w szkole? Chcesz jak najlepiej przygotować się do sprawdzianu ósmoklasisty lub egzaminu maturalnego? Potrzebujesz języka niemieckiego w pracy? A może po prostu chcesz w końcu się przełamać i zacząć mówić po niemiecku? Jeśli Twoja odpowiedź na którekolwiek z tych pytań jest twierdząca, nie mogłeś trafić lepiej!

Mam na imię Paulina i jestem absolwentką filologii germańskiej. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu dzieci, młodzieży i dorosłych zarówno indywidualnie, jak i w grupach, stacjonarnie oraz online. Poza lekcjami prywatnymi, współpracowałam ze szkołą językową QWERTY jako lektor online oraz Studiem Języka Angielskiego w Kielcach, gdzie uczyłam grupy najmłodszych dzieci, jak również dorosłych na wysokim poziomie zaawansowania. Ponadto przez rok mieszkałam i studiowałam w Niemczech, co pomogło mi jeszcze lepiej poznać różne ciekawe aspekty tego języka :) 

Dlaczego powinieneś wybrać właśnie mnie? Bo język niemiecki to moja pasja, a do nauczania podchodzę z ogromnym zaangażowaniem. A poza tym jestem osobą otwartą i towarzyską i mam bardzo dobre podejście do dzieci :) Wybierając lekcje ze mną, stawiasz na wysoką jakość nauczania w miłej atmosferze :)

Proszę o kontakt na numer telefonu podany na stronie lub poprzez wiadomość prywatną.

UCZ SIĘ RAZEM ZE MNĄ :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 07.2015
Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach
Licencjat
Filologia angielska
10.2013 - 07.2014
Universitat Duisburg-Essen
Licencjat
Anglistik
10.2015 - 09.2017
Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach
Magister
Filologia angielska
10.2015 - 09.2017
Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach
Licencjat
Filologia germańska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.