Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Poznań
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Filozofia30 - 50 / 60 min

Jacek

Opis ogłoszenia

Serdecznie witam wszystkich, którzy chcieliby się podszkolić w tej najobszerniejszej dziedzinie nauki, jaką jest filozofia. Sam studiuję ten kierunek, a odkrywam go już od wielu lat. Zapraszam tych, którzy filozofię wybrali sobie na maturę, a także tych, którzy z jakiś powodów muszą się z nią "zmagać" przez semestr lub dwa na studiach.

Dostępność

Poniedziałek12:00 - 18:00
Wtorek12:00 - 18:00
Środa12:00 - 15:00
Czwartek12:00 - 18:00
Piątek12:00 - 16:00
Sobota14:00 - 18:00
Niedziela

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.