Oskar Bergmann

Ostatnia aktywność:
9 dni temu
 
Online
Wejherowo
Gdynia
Gdańsk
Rumia
Reda
Sopot
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Tel. 788-027-801

Oferuję usługę online przez komunikator skype bądź też inny z dostępem do udostępniania ekranu jeżeli chodzi o programowanie lub kamerki w innych przypadkach, z powodu w jakim stanie się znajduje Polskie państwo w bieżącej sytuacji.

Jestem zaangażowany by każdy mój uczeń nauczył się potrzebnych zagadnień i sposobu rozwiązywania zadań do zdania sprawdzianu, bądź też po prostu nauczenia czegoś z danego przedmiotu jeśli nauczyciel nie potrafił tego dostatecznie wytłmuaczyc.

Uważam iż bez pracy nie ma kołaczy, także kartkówki i zadania domowe będą nieodłączną częścią naszych spotkań, lecz w dalszym ciągu zapewniam bezstresową atmosferę. Mam super kontakt z młodymi osobami. :D

 Do każdego ucznia podchodzę indywidualnie dlatego muszę poznać wpiew zakres problemów i tematów dręczących. Jeśli wszystko sprawia problem to lecimy od początku wszysko dokładnie tłumacząc

Do ceny doliczam sobie cenę za dojazd. 

+20 zł   - dojazd do Sopotu i Gdańska
+10 zł   - dojazd do Gdyni, Rumii, Redy

Za nauczanie do przygotowywujące do matury z Informatyki pobieram kwotę:

80zł/h

Jeśli lekcje mają się odbywać u mnie, to nie wymagam posiadania własnego sprzętu, a wszystko można robić na moim komputerze.

Serdecznie zapraszam.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
Wtorek00:00 - 15:00
ŚrodaDo uzgodnienia
Czwartek00:00 - 17:00
Piątek00:00 - 17:00
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2019 - aktualnie
Wyższa Szkoła Bankowa
Informatyka (programowanie)
Kursy i szkolenia
03.2019
Technik Informatyk
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.