Oskar Ostaszewski

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Lublin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem magistrem anglistyki na KUL-u, gdzie obecnie prowadzę zajęcia z translatoryki, lektorem języka angielskiego z wieloletnim doświadczeniem i tłumaczem konferencyjnym. Prowadzę kursy dla firm oraz kursy indywidualne dla młodzieży i osób dorosłych.

Potrafię nauczyć poprawnej wymowy (akcent brytyjski), wytłumaczyć zagadnienia gramatyczne, poszerzyć słownictwo oraz przede wszystkim nauczyć mówić po angielsku płynnie, naturalnie i bez blokad.

Zajęcia są w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb ucznia i celu nauki. Gwarantuję profesjonalizm, zaangażowanie, lekcje, które nie nudzą i przynoszą efekty, jak też wskazówki i techniki pozwalające efektywnie uczyć się języka samodzielnie.

Prowadzę między innymi:

  • kursy konwersacyjne,
  • kursy przygotowujące do matury,
  • kursy przygotowujące do egzaminów Cambridge B2 First, C1 Advanced oraz C2 Proficiency.

Prowadzę również zajęcia online dla dwóch osób jednocześnie (przy stawce 50 zł za osobę, za 60 minut).

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 06.2016
KUL
Magister
filologia angielska
10.2015 - 06.2017
UMCS
Magister
translacja konferencyjna
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
10.2014 - 06.2017
MOOSE Centrum Języków Obcych
10.2017 - aktualnie
Eklektika Language Means Business
11.2017 - 06.2019
L2 - Language Consulting
10.2018 - aktualnie
Katolicki Uniwersytet Lubelski
Praktyczna nauka języka angielskiego - gramatyka, praktyczna nauka języka angielskiego - tłumaczenia symultaniczne i konsekutywne, wybrane zagadnienia translatoryki.
10.2019 - aktualnie
Target & Shane Language Training

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 50
avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 grudnia 2020

Pan Oskar to najlepszy korepetytor. Zajęcia przebiegają w miłej atmosferze, są ciekawe i żadna minuta nie jest zmarnowana. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie, polecam z całego serca.

avatar
Antoni
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 grudnia 2020

Wraz z Panem Oskarem przygotowywałem się zaledwie przez 3 miesiące do egzaminu CAE z zamiarem zdania na poziom C1. W efekcie egzamin zdałem na C2 osiągają prawie maksymalną liczbę punktów możliwych do zdobycia :)) Lekcje łączą wysoki poziom i efektywność nauczania z miłą atmosferą i ciekawymi dyskusjami, bardzo polecam!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 grudnia 2020

Oskar jest zawsze doskonale przygotowany do zajęć i tworzy miłą, ale przede wszystkim profesjonalną atmosferę. Zajęcia są ciekawe i dynamiczne, idealnie dopasowane do potrzeb.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 grudnia 2020

Oskar kładzie nacisk na to, co moim zdaniem najważniejsze – na konwersacje. Do tego jest bardzo cierpliwy i wyrozumiały, dzięki czemu łatwiej przełamać barierę językową. Co więcej, każda sekunda zajęć jest wykorzystana w 100%, a ja nie mam poczucia zmarnowanego czasu, ani pieniędzy. Zajęcia są zróżnicowane i bardzo intensywne, a przez to skuteczne. I strongly recommend this teacher!

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 października 2020

Każde zajęcia z Oskarem są wypełnione mówieniem, ćwiczeniem, tu nie marnuje się czasu. Oskar jest zawsze przygotowany, zawsze ma plan. Doceniam bardzo wytrwałość Oskara, szczególnie przy odpytywaniu z poprzednich zajęć ;-). Jak ktoś chce się nauczyć, chce mówić płynnie to tylko z Oskarem. Na zajęciach poruszane są ciekawe tematy, zawsze inne. Oskar jest kulturystą teoretykiem, nigdy nie był na siłowni a zna nazwy wszystkich sprzętów i to po angielsku ;-). Polecam gorąco.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2020

Profesjonalne podejście do ucznia. Nauczyciel zawsze przygotowany. Cierpliwy. Polecam!

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2020

Oskar Ostaszewski jest DOSKONAŁYM nauczycielem. Lepszego nie można sobie wymarzyć. Jeśli chcesz poszerzyć swoje kompetencje językowe, to Oskar zadba o to, żeby tak się stało: zapozna Cię z gramatyką angielską, uwrażliwi na niuanse językowe, poprawi wymowę; skrupulatnie sprawdzi pracę domową, wyśle notatki z zajęć oraz materiały dydaktyczne. Jeśli zależy Ci, by rozmawiać po angielsku na tematy, którymi żyje współczesny świat, a nie ciągle opowiadać o tym jak spędziłeś/aś święta albo jak dojechać do centrum, to Oskar Ci to zagwarantuje. Jeśli chcesz poczuć uniwersytecką atmosferę, to Oskar Ci ją zapewni. Lekcje z Oskarem to Harvard, to Yale, to Oxford. Zapewniam, że będziesz latać wysoko. Jeśli chcesz poczuć się wyjątkowo, to Oskar zatroszczy się o to, żeby materiały dydaktyczne i tematy zajęć korespondowały z Twoimi zainteresowaniami. Jeśli cenisz nowatorskie podejście do nauczania, to z pewnością pozytywnie ocenisz nietuzinkowe metody dydaktyczne Oskara. Jeśli szukasz kogoś, kto zmotywuje Cię do nauki i będzie cieszył się z Twoich postępów, to dłużej nie zwlekaj i umów się na lekcje z Oskarem.

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2020

Najlepszy nauczyciel języka angielskiego jakiego miałem:) Lekcja odbywa się w bardzo przyjemnej atmosferze, zarówno online jak i stacjonarnie. Dzięki zajęciom z Oskarem mogłem wyjechać na program Work&Travel i porozumiewać się za granica bez żadnego problemu.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2020

Bardzo polecam lekcje z Panem Oskarem - świetnie przygotował mnie do matury z angielskiego:)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2020

Bardzo polecam zajęcia z Oskarem! To profesjonalny, kompetentny korepetytor, który zaraża swoją pasją do języka angielskiego. Podczas zajęć jest zaangażowany, potrafi skutecznie zmotywować do pracy, a jego metody przekazywania wiedzy sprawiają, że lekcje są ciekawe i skuteczne. Oskar wyróżnia się indywidualnym podejściem do kursanta i dostosowuje do niego poziom zajęć oraz wykorzystywane materiały edukacyjne. Kładzie duży nacisk na poprawną wymowę, ale potrafi również w przystępny i logiczny sposób wyjaśniać wszelkie zawiłości gramatyczne. Na spotkaniach panuje świetna atmosfera, która sprawia, że z niecierpliwością czekam na kolejne zajęcia!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 kwietnia 2020

Szczerze polecam zajęcia u Pana Oskara. Lektor jest cierpliwy, ma wysokie kompetencje oraz ogromną wiedzę, którą świetnie przekazuje. Jest zawsze przygotowany i zaangażowany w każde zajęcia. Zajęcia dopasowane są do indywidualnych potrzeb słuchacza. Dzięki niemu potrafię rozmawiać po angielsku - dziękuję.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 kwietnia 2020

Uczysz się języka od wielu lat i nie widzisz postępów? Miałam tak samo. Polecam Oskara bo potrafi zdiagnozować problem i dostosować program zajęć w taki sposób aby uzupełnić Twoje braki.
Najbardziej cenie skuteczność i moim zdaniem jest to najlepszy nauczyciel z jakim do tej pory pracowałam. Gotowe, dedykowane materiały i świetne notatki z zajęć.
Naprawdę polecam jeśli jesteś gotowy na naukę i chcesz zobaczyć efekty.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 kwietnia 2020

Polecam zajęcia z panem Oskarem. Lekcje są przygotowane rzetelnie, nie są nudne, mają dynamikę i są realizowane w miłej atmosferze. Po zajęciach na maila otrzymuję materiał do pracy i powtórzenia z lekcji.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 kwietnia 2020

Jestem bardzo zadowolona z zajęć z Panem Oskarem. Zajęcia są w pełni dostosowane do moich potrzeb oraz umiejętności. Odbywają się w bardzo przyjemniej atmosferze, co pozwala na szybsze postępy. Po każdych zajęciach otrzymuję feedback oraz kwestię, którym powinnam poświęcić więcej czasu w trakcie przygotowań do kolejnych zajęć. Jest to niezwykle pomocne.

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 grudnia 2019

Pan Oskar prowadzi swoje zajęcia bardzo profesjonalnie i według wypracowanego schematu, który jest porostu skuteczny. Oprócz tego zajęcia są prowadzone w miłej i przyjaznej atmosferze. Na pewno jeszcze wrócę na zajęcia do Pana Oskara, serdecznie polecam.

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2019

W 1,5 m-c na zajęciach zostałem przygotowany do egzaminu z angielskiego (egz zdany na 5). Nauczyciel profesjonalny, merytorycznie bez zarzutu z doświadczeniem w nauce, do tego praktyk. Polecam wszystkim którzy poważnie myślą o nauce lub podszkoleniu się z języka angielskiego.

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2019

Lekcje języka angielskiego z Oskarem są bardzo interesujące, dzięki czemu jest się bardzo zaangażowanym w zajęcia co sprzyja nauce. Oprócz tego Oskar świetnie tłumaczy wszystkie zawiłości języka angielskiego, zapisując popełnione błędy i ćwiczy je z Tobą tak, żeby je poprawić. Mój angielski z pewnością się poprawił, dziękuję bardzo za pomoc.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2019

Oskar jest swietnym nauczycielem, kompetentnym i sumiennym.
Podczas zajec nie ma czasu na nude ani chwile przerwy ;). Kazda minuta wykorzystana jest maksymalnie.
Skrupulatnie realizowany plan lekcji zaowocuje nawet u tych ktorzy watpia w swoje mozliwosci(jak to bylo w moim przypadku). Polecam!
Ola

avatar
Kaja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2019

Pierwszy nauczyciel, który nauczył mnie naprawdę mówić po angielsku! Po jego lekcjach zdałam certyfikat B2 First (FCE) z wynikami którym niewiele brakowało do C1! Bardzo indywidualne podejście do ucznia, skupia się na tym czego konkretna osoba najbardziej potrzebuje i z czym ma problemy, sam dostarcza materiały do nauki. Oskar jest bardzo kompetentny i cierpliwy, a lekcje nigdy nie były nudne. Często rozmowy po angielsku są o tematach interesujących ucznia, co bardzo pomaga w przełamaniu się do mówienia. Pierwszy raz w moim życiu nauka języka była przyjemnością i odbywała się bez stresu. :) Polecam każdemu, a szczególnie osobom którym tak jak mi wydaje się że "nie mają zdolności językowych"- okazuje się że to nieprawda, wystarcza dobry nauczyciel. :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 kwietnia 2019

Pan Oskar to najlepszy nauczyciel ang. jakiego miałam. Cierpliwie wszystko tłumaczy, zawsze przygotowany do lekcji. Widać że nauka angielskiego to nie tylko jego praca ale i pasja. Co ważne ma b. przyjemny głos, co ułatwia naukę języka. W szybkim czasie pomógł mi przygotować się do egzaminu :) polecam!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lutego 2019

Nauczyciel bardzo kompetentny, profesjonalny, punktualny i cierpliwy. Zapewnia wszystkie materiały, zajecia prowadzi w sposób ciekawy i indywidualnie dostosowany do potrzeb ucznia. Polecam.

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lutego 2019

Polecam! jestem bardzo zadowolony...Oskar jest zawsze przygotowany do zajęć i kompetentny, poza tym bardzo cierpliwy,. Nie mam żadnych zastrzeżeń.

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 października 2018

Tylko i wyłącznie dzięki Panu Oskarowi polubiłam gramatykę. Gdyby nie mój ulubiony Pan Magister te wszystkie czasy i inne głupoty byłyby dla mnie czarną magią. Polecam z całego serca!

avatar
Franio
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 października 2018

Pan Oskar to profesjonalista. Jest przy tym bardzo pozytywny i zabawny. Swoją pracę traktuje poważnie i wie co robi. Serdecznie polecam z całego serca. Sprawił, że gramatyka języka angielskiego nie ma już przede mną żadnych tajemnic.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 października 2018

Oskar jest świetny :) dlaczego? punktualność, profesjonalizm, porządek, praca domowa i nowe słownictwo wysyłane na mail po każdej lekcji, nie trzeba kupować żadnych książek no i wie wszystko :) zajęcia to prawdziwa przyjemności i towarzyszy Ci to super uczucie, że z lekcji na lekcje umiesz więcej. Jest to najlepszy nauczyciel spośrod kilkudziesieciu spotkanych w szkołach i na kursach językowych. Serdecznie polecam!

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2018

Pan Oskar sprawił, że po latach przerwy z przyjemnością wróciłam do nauki języka angielskiego. Zgodnie z moją prośbą główny nacisk kładzie na konwersację, stosując różnorodne techniki poprawiające moją komunikatywność, a zagadnienia gramatyczne umijętnie wpłata w proces nauczania. Punktualność i rzetelność w przygotowaniu do lekcji są też jego dużym plusem. Jako emerytowana nauczycielka bardzo polecam zajęcia z panem Oskarem.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2018

Pan Oskar to profesjonalny nauczyciel. Zajęcia rozpoczynają się i kończą punktualnie. Naukę ułatwiają dobrze przygotowane, dobrane do poziomu ucznia, ciekawe materiały. Uczeń nie musi kupować dodatkowo podręczników. Zajęcia przebiegają w przyjaznej atmosferze. Pan Oskar cierpliwie tłumaczy gramatyczne zawiłości, odpowiada na wszystkie pytania, służy radą i pomocą. Nauka staje się dzięki temu przyjemna, a postępy można szybko zauważyć.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2018

Korepetycje z p. Oskarem oceniam bardzo dobrze. Poziom jest dostosowany do wiedzy ucznia. Pełny profesjonalizm oraz punktualność. Rożnorodność tematów i materiałów czyni lekcje ciekawe i interesujące.

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2018

Oskar jest bardzo profesjonalnym, cierpliwym i skutecznym nauczycielem. Na dodatek, jest bardzo solidny, kulturalny i punktualny. Jakość jego nauczania tkwi iż naprowadza swojego ucznia do prawidłowej odpowiedzi zamiast udzielać gotowej odpowiedzi . Oskar doskonale wychwytuje luki w wiedzy i na tej podstawie zadaje dodatkowy materiał. Polecam Jego jako znakomitego lektora języka angielskiego.

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2018

Polecam zajęcia z Oskarem. Zajęcia ciekawe i urozmaicone, Oskar jest zawsze dobrze przygotowany, bardzo dobre materiały dodatkowe.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2018

Jestem bardzo zadowolona z zajęć, dużo słownictwa i rozmawiania co jest bardzo istotne jeśli ktoś chce też dobrze mówić po angielsku. Lekcje są zawsze dobrze zaplanowane i ciekawe. Polecam :)

avatar
Iga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2018

Bardzo serdecznie polecam korepetycje z panem Oskarem. Widzę poprawę w moim angielskim.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 kwietnia 2018

Polecam lekcje z Oskarem. Naprawdę można polubić język angielski, ja się powoli do niego przekonuję;) Zajęcia są ciekawe, dostosowane do mojego poziomu, urozmaicone. Atmosfera jest przyjemna a nauczyciel bardzo cierpliwy.

avatar
Mary
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lutego 2018

Bardzo polecam korepetycje z Oskarem :) Lekcje przebiegają w miłej atmosferze, Oskar jest rzetelny i profesjonalny, zawsze dobrze przygotowany. Elastyczny co do miejsca i czasu zajec. Wszystkie materiały potrzebne do lekcji dostaję od niego i nie muszę nic drukowac, kserowac itd. Polecam

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2018

Szczerze polecam! Próbowałam zajęć z kilkoma osobami w Lublinie, ale dopiero po lekcjach z Oskarem zauważyłam widoczną różnice.Oskar jako jedyny na pierwszych zajęciach określił mój poziom, podkreślił na czym musimy popracować, a w czym jestem dobra i na co nie powinnam poświęcać, aż tyle czasu. Jest zaangażowany, zawsze przygotowany do zajęć, dysponuje swoimi materiałami, daje różne wskazówki np. jak pogłębić wiedzę, również poza zajęciami w łatwy i przyjemny sposób. Zajęcia są różnorodne, od czytania, konwersacji po słuchanie czy gry w języku angielskim. Godzina mija w sekundę! Polecam!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lutego 2018

Gorąco polecam korepetycje z Panem Oskarem. Bardzo indywidualne podejście do klienta. Metody nauczania pozwalają łatwo przyswajać duże ilości materiałów i słówek. Po kilkumiesięcznym okresie współpracy widzę znaczne postępy. Z czystym sumieniem polecam.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 stycznia 2018

Szczerze polecam lekcje z Panem Oskarem. Zawsze przygotowany, punktualny, bardzo profesjonalny, niezwykle uprzejmy i bardzo cierpliwy. Posiada własne materiały dostosowując do poziomu ucznia. Polecam serdecznie :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 grudnia 2017

Pan Oskar prowadzi zajecia bardzo profesjonalnie, dostosował materiały i realizowane tematy indywidualnie do mojego poziomu. Zawsze jest punkualny i przygotowany do zajęć. Regularnie sprawdza przyswojone przeze mnie slownictwo. Bez wahania mogę polecić lekcje z tym nauczycielem.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 listopada 2017

Serdecznie polecam zajęcia z Panem Oskarem, który wykazuję się dużym profesjonalizmem, zaangażowaniem i cierpliwością. Pan Oskar jest zawsze przygotowany i punktualny. Zajęcia są prowadzone w miłej atmosferze, podczas których uczeń czuje się swobodnie. Jeszcze raz, serdecznie polecam :)
;)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 listopada 2017

Polecam, dzięki świetnie prowadzonym zajęciom widzę znaczną poprawę w zakresie słownictwa. Lekcje są prowadzone w sposób profesjonalny, a każde zagadnienie dokładnie wytłumaczone.

avatar
M.Sowa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 listopada 2017

Jestem bardzo zadowolona z moich korepetycji ponieważ są one prowadzone w milej atmosferze przy pełnym profesjonalizmie ze strony Oskara. Jest On osobą konkretna, cierpliwa , zawsze przygotowuje dużo materiałów.  Na każdej lekcji Oskar sprawdza moje słownictwo z ostanich zajęć. Sama jestem zdzwiwiona , że bez większego trudu potrafię zapamiętać tyle słówek z lekcji i nie muszę wkładać w to większego wysiłku. Takie korepetycje to sama przyjemność . Gorąco polecam

avatar
Paula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 listopada 2017

Polecam zajęcia z Panem Oskarem. Prowadzi je bardzo kompetentnie i w przystępny dla każdego sposób. Jasno potrafi wytłumaczyć każde niewiadome zagadnienie i przy tym jest bardzo cierpliwy. Wykazuje się również ogromną wiedzą i można śmiało zaufać Panu Oskarowi jako nauczycielowi. Zajęcia odbywają się w przyjemnej atmosferze co ułatwia przyswajanie wiedzy. Posiadałam wielu innych nauczycieli w tym zakresie i mogę zagwarantować, że Pan Oskar jest jedynym z najlepszych w swojej dziedzinie ;)

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 listopada 2017

Z Oskarem spotykam się na ćwiczeniach online na Skypie. Spotykamy się regularnie od około dwóch miesięcy. Jestem bardzo zadowolony z zajęć i zamierzam je kontynuować, bo widzę obiektywny postęp w nauce. Zajęcia są prowadzone w luźny a zarazem profesjonalny sposób. Oskar przygotowuje materiały w sposób różnorodny tak aby zajęcia się nie nudziły. Przesyłane materiały zmuszają do myślenia i poszerzania zasobu słownictwa, o to właśnie mi chodziło najbardziej. Polecam 5/5

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 listopada 2017

Oskar jest świetnym koepretytorem. Jestem bardzo zadowolona z jego nauczania ponieważ jest bardzo cierpliwy i zawsze przygotowany na zajęcia. Jest też bardzo uprzejmy i miły (: polecam !

avatar
Angelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2017

Polecam! jestem bardzo zadowolona...Oskar jest bardzo cierpliwy, zawsze przygotowany do zajęć, uprzejmy i kompetentny. Nie mam żadnych zastrzeżeń.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2017

Chodzę do Oskara od roku,jestem bardzo zadowolony.Jest zawsze przygotowany do zajęć, cierpliwy, zrozumiale tłumaczy. Z czystym sumieniem mogę go polecić, mnie dał wiarę, że mogę się nauczyć języka angielskiego.

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2016

Jestem zadowolony z korepetycji z Oskarem. Zawsze był przygotowany do lekcji, robione fiszki podczas lekcji są bardzo przydatne do nauki nowych słówek. Oskar posiada sporą wiedzę i nauczycielską intuicję :-) Polecam!

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2016

Jestem bardzo zadowolony z korepetycji. Przez rok pracy z Oskarem bardzo wiele się nauczyłem, co pozwoliło mi zdać maturę satysfakcjonująco. Co do terminu zajęć zawsze mogłem znaleźć dogodną dla siebie porę. Oskar jest bardzo profesjonalny. Lekcje prowadzi ciekawie i oferuje wiele dodatkowych materiałów. Polecam! :)

avatar
Viola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2015

Polecam zajęcia z Oskarem, jest zawsze merytorycznie przygotowany i nigdy nie miałam zastrzeżeń co do prowadzenia zajęć. Sama studiuję filologię angielską, a w moim przypadku Oskar okazał się dużą pomocą na pierwszym roku, polecam!

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka3/5
30 czerwca 2015

Polecam Oskara. Pełen profesjonalizm. Dzięki niemu zdałem maturę z angielskiego.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.