Ostatnia aktywność:
18 dni temu
 
Białystok
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Geografia35 / 60 min

Aleksandra D

Opis ogłoszenia

Ukończyłam rozszerzony program nauczania z geografii w liceum. Masz problem ze zrozumieniem tematu, coś sprawia Ci trudność? Chętnie Ci pomogę :)
Jestem w stanie także przygotować Cię do Olimpiady Geograficznej w szkołach podstawowych jako wsparcie Twojego nauczyciela. 
Oferuję rownież przystępne i proste w odbiorze wyjaśnianie wszelkich tematów z tej dziedziny z poziomu szkoły średniej i podstawowej.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.