Aleksandra Krawczyk

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Piaseczno
Matematyka45 - 50 / 60 min

Aleksandra Krawczyk

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Witam!
Jestem studentką drugiego roku inżynierii biomedycznej i  chętnie udzielę korepetycji z matematyki uczniom szkół podstawowych :) Korepetycji udzielam od roku. Pomogę w przygotowaniu do egzaminu ósmoklasisty ale również do sprawdzianów i kartkówek !  Lekcje mogą odbywać się u mnie w mieszkanku lub u ucznia. Dojeżdżam do uczniów na terenie Piaseczna ! :)
Zapraszam !

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - aktualnie
Wojskowa Akademia Techniczna
Biocybernetyka i Inżynieria Biomedyczna
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2019

Umie dostosować tok uczenia do ucznia tak by wszytko było zrozumiałe. Cechuje się duża cierpliwością i punktualnością. Zawsze przygotowana na zajęcia zgodnie z preferencjami (materiał obowiązujący na kartkówkach, sprawdzianach). Polecam każdemu

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.