Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Gliwice (Centrum)

Ola Waluga

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/510 opinii
Dla użytkownika Ola Waluga

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 10
avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lipca 2016

Bardzo polecam! Sumienna praca na zajęciach z Olą gwarantuje dostanie się na wymarzone studia. Pomagają w tym dodatkowe materiały i ogromna wiedza Oli. Nie ma chyba pytania na które nie znałaby odpowiedzi :) Dodatkowo korepetycje odbywają się zawsze w miłej atmosferze. Polecam zarówno korepetycje z chemii jak i z biologii.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2016

Korepetycje u Oli to połączenie nauki z czystą przyjemnością, ponieważ są prowadzone w przyjemnej, bezstresowej atmosferze. Ola jest pogodną i uśmiechniętą osoba która posiada wielką wiedzę i doświadczenie, doskonale wie jak ją przekazać w zrozumiały, przyswajalny sposób, jest też bardzo cierpliwa i jeśli czegoś nie rozumiem tłumaczy mi to na spokojnie do skutku dzięki czemu świetnie przygotowała mnie do matury :) Zapewnia dużo materiałów, zawsze służy pomocą a do zajęć podchodzi bardzo sumiennie. Cena korepetycji jest bardzo przystępna, z czystym sumieniem mogę polecić te zajęcia każdemu :)

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2016

Bardzo polecam Panią Olę, zawsze przygotowana, wyrozumiała i cierpliwa. Pełno materiałów do nauki, przyjemna atmosfera i co najważniejsze - każde zajęcia były efektywne. To najbardziej lubie w spotkaniach z Panią Olą, od czasu do czasu chwila rozmowy dla rozluźnienia a potem powrót do jeszcze efektywniejszej nauki. Spotykałyśmy sie łącznie na 4 godziny w tygodniu i żadna z nich nie była zmarnowana, po każdych zajęciach wychodzi sie z kolejną dawką wiedzy. Czuć zaangażowanie ze strony Pani Oli. Polecam wszystkim!!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2015

Wszystkim tym, którzy zastanawiają się nad dobrą korepetytorką z biologii lub chemii serdecznie polecam Olę! Jest młodą osobą, do której z przyjemnością przychodzi się na zajęcia w miłej atmosferze. Zaletami zajęć było dostosowane do moich potrzeb i umiejętności przyswajanie i utrwalanie zagadnień oraz wiele dodatkowych materiałów, które dostawałam. Jest osobą wyrozumiałą, cierpliwą i dobrze zorganizowaną. Zawsze, kiedy miałam jakieś wątpliwości lub pytania potrafiła mi je wytłumaczyć tak, że od razu z łatwością je rozumiałam! Bardzo dobrze przygotowała mnie do matury. Polecam zajęcia z Olą! :)

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2015

Ola pomogła mi bardzo podciągnąć się zarówno z biologi jak i z chemii. Jeżeli ktoś marzy o dobrych studiach, ale ma problemy z pewnymi częściami materiału, to zachęcam do korepetycji! Bardzo miła atrmosfera na zajęciach sprawiła, że nie bałam zadawać się żadnych pytań (co często ma miejsce w szkole) i wszystko zaczęło być po prostu łatwiejsze :) Plusem było dostawanie dużej ilości dodatkowych zadań, rysunków pewnych procesów itp. Przy regularnym uczeniu się, przepisywaniu notatek z zajęć i rozwiązywaniem z Olą kłopotliwych zadań nie będziesz musiał martwić się o wyniki! Moich jeszce nie znam, ale jestem pewna, że będą O NIEBO lepsze od tych bez korepetycji! :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2015

Chodzenie na korepetycje do Oli to sama przyjemność, jest bardzo dobrze zorganizowana i z łatwością tłumaczy nawet najtrudniejsze rzeczy! Atmosfera zawsze bezstresowa! Polecam !!!

avatar
Eryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2015

POLECAM!!! Dzięki tym korepetycjom ogarnąłem chemię i jeśli potrzebowałem pomocy z biologii też nie było żadnego problemu ;) Na zajęciach dostałem mnóstwo materiałów i zadań o różnym stopniu trudności ;) jak był jakiś problem z zadaniami to Ola świetnie je tłumaczyła i pokazała najszybsze i najprostsze sposoby ich rozwiązania ;) Naprawdę Bardzo Polecam ;)

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2014

Bardzo polecam korepetycje u Oli! jest bardzo kompetentna i bardzo dokładnie tłumaczy nawet najmniejszą drobnostkę, której ja nie rozumiem :) ponadto na zajęciach dostaję mnóstwo dodatkowych materiałów, które pomagają mi w zrozumieniu tematu :)

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2014

Bardzo gorąco polecam wszystkim osobom korepetycje z Panią Olą, które mają zamiar zdać wysoko maturą z biologii oraz chemii.
Korepetycje są zawsze bardzo dobrze przygotowane i przemyślane. Przez cały rok przygotowań dostałam również ogromną ilość materiałów dodatkowych.
Pani korepetytor jest bardzo sympatyczna, a zajęcia przebiegają w bardzo przyjemnej i bezstresowej atmosferze :)) Korepetycje w połączeniu z samodzielną nauką gwarantują sukcesu na maturze !!!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2014

Jestem bardzo zadowolona z przygotowania do matury, dostawałam dużo materiałów dodatkowych, a każdy mój problem został rozwiązany na zajęciach. Bardzo kompetentnie, sprawnie i rzeczowo :) Zarówno z chemii jak i biologii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.