Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Gdańsk
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język hiszpański50 - 60 / 60 min

Ola

Opis ogłoszenia

Jestem dyplomowanym magistrem filologii angielskiej. Studia licencjackie poświęciłam specjalizacji tłumaczeniowej, natomiast pracę magisterską obroniłam w dziedzinie literatury.

Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy zarówno z dziećmi,jak i dorosłymi. Pracowałam w szkołach publicznych, jak i w placówkach prywatnych, prowadząc kursy na wszystkich poziomach zaawansowania, począwszy od zajęć z przedszkolakami, kończąc na grupach pracowników firm inżynieryjnych i informatycznych.

Doświadczenie zdobywałam w Polsce i za granicą. Przez wiele lat pracowałam w szkołach językowych w Hiszpanii, gdzie jednocześnie zdobyłam umiejętność posługiwania się językiem hiszpańskim na poziomie zaawansowanym.

Po powrocie do Polski udzielałam prywatnych korepetycji z języka hiszpańskiego, jak również sama uczestniczyłam w zajęciach doskonalących moje umiejętności pod okiem obcokrajowców mieszkających w Polsce.

Interesuje mnie praca zarówno z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi w godzinach od 7 do 16, podczas zajęć szkolnych, kursów businessowych itp.

Charakteryzuje mnie duży entuzjazm, energia i chęć motywowania do nauki języków,jak i poszerzania swojej wiedzy w każdym możliwym aspekcie.

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 16:00
Wtorek08:00 - 16:00
Środa08:00 - 16:00
Czwartek08:00 - 16:00
Piątek08:00 - 16:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.