Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Katowice
Chorzów
Bytom
Siemianowice Śląskie
Zabrze
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język włoski50 / 60 min

Ola

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Ciao!!
Udzielę koreptycji z języka włoskiego na każdym poziomie. Ukończyłam italianistykę 2 lata temu. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu zarówno dzieci jak i dorosłych. Obecnie jestem lektorem w szkołach językowych na terenie całego Śląska.
Spędziłam 3 lata mieszkając w Bolognii i ucząc się żywego języka. Jestem prawdziwą pasjonatką kultury tego kraju jak i języka, który nieustannie się rozwija. 
Podczas moich zajęć stawiam przede wszystkim na konwersacje, przekazuję wiele ciekawostek i interesujących wyrażeń obecnych w języku mówionym,których nie nauczysz się z żadnej książki. Często też oglądamy filmiki przedstawiające sytuacje z życia codziennego i nie tylko.
Moje lekcje zawsze są aktualne- rozmawiamy o obecnej sytuacji czy wydarzeniach, które mają miejsce we Włoszech dzięki czemu będziesz miał okazję poznać nie tylko język ale także ten piękny kraj.
Moją pasją jest język medyczny (obecnie studiuję drugi kierunek- Stomatologię) natomiast w razie potrzeby przeprowadzę także zajęcia z języka biznesowego lub prawniczego :)
Non vedo l’ora di vederti!!
Saluti,
Ola

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Wojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 marca 2014

POLECAM!!! Ola jest bardzo cierpliwą osobą i od totalnego zera nauczyła mnie tak, że jak pojechałem do Włoch ♥ to bezproblemowo mogłem się porozumieć a przez to co mi Ola opowiedziała o lokalnej kulturze, to zadziwiło naszego przewodnika i po sprawdzeniu przyznał mi rację :) Jeszcze raz POLECAM !!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.