Oliwia Otwinowska

Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Online
Kraków
Tarnów
Zakopane
Warszawa
Radom
Pruszków
Grodzisk Mazowiecki
Płock
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Bonjour ! :) Zapraszam na zajęcia  z języka francuskiego. Mam 23 lata i jestem absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku filologia romańska. Języka uczę się od 10 lat i chętnie pomogę w zaznajomieniu się z nim. Podczas zajęć nauczam zarówno w zakresie gramatyki języka, jak i mówienia, słuchania czy pisania. Poznaj tajniki języka francuskiego i przełam barierę językową! Posiadam doświadczenie zarówno w pracy z dziećmi (nauczałam w prywatnej szkole językowej) jak i z dorosłymi. Zajęcia prowadzę w oparciu o materiały dydaktyczne, filmiki, nagrania, także z pewnością nie będziesz się nudził/a :)À bientôt !

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - 09.2021
Uniwersytet Łódzki
Filologia romańska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2023

Oliwia jest zawsze przygotowana i (co ważne) cierpliwa. Doskonale dostosowuje poziom zajęć do ucznia i systematycznie wprowadza nowe rzeczy.
Z czystym sumieniem polecam

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2023

Serdecznie polecam zajęcia z Oliwią! Osoba z pasją i dużym doświadczeniem. Zajęcia przebiegają w miłej atmosferze, a metodyka pracy jest urozmaicona :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.