Oliwia Otwinowska

Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Online
Kraków
Tarnów
Zakopane
Warszawa
Radom
Pruszków
Grodzisk Mazowiecki
Płock

Oliwia Otwinowska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Oliwia Otwinowska

O mnie

Mam 24 lata i jestem absolwentką filologii romańskiej na Uniwersytecie Łódzkim. Języka uczę się od ponad 10 lat i chętnie pomogę osobom w zaznajomieniu się z nim.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - 09.2021
Uniwersytet Łódzki
Filologia romańska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2023

Oliwia jest zawsze przygotowana i (co ważne) cierpliwa. Doskonale dostosowuje poziom zajęć do ucznia i systematycznie wprowadza nowe rzeczy.
Z czystym sumieniem polecam

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2023

Serdecznie polecam zajęcia z Oliwią! Osoba z pasją i dużym doświadczeniem. Zajęcia przebiegają w miłej atmosferze, a metodyka pracy jest urozmaicona :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.