Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Gliwice
Chorzów
Zabrze
Ruda Śląska
Świętochłowice
Katowice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język francuski30 / 60 min

Oliwia

Opis ogłoszenia

Studentka filologii z 3 letnim doświadczeniem w nauce języków obcych uczniów szkół podstawowych i gimnazjum zaprasza na indywidualne korepetycje z języka francuskiego na poziomie początkującym i średnio zaawansowanym.

Przekazując wiedzę swoim uczniom skupiam się przede wszystkim na solidnym nauczeniu i stałym utrwalaniu podstaw gramatycznych języka obcego wraz ze słownictwem niezbędnym do swobodnego porozumiewania się.

Dostępność

Poniedziałek16:00 - 20:00
Wtorek16:00 - 20:00
Środa
Czwartek16:00 - 20:00
Piątek16:00 - 20:00
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.