Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Bydgoszcz
Włocławek
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język hiszpański60 - 75 / 60 min

Asia

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie

Opis ogłoszenia

Jestem absolwentką filologii hiszpańskiej Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Bydgoszczy. W pracy i życiu prywatnym na co dzień używam języka hiszpańskiego. Sama jestem przykładem, że nie ma rzeczy niemożliwych i języka można nauczyć się na bardzo dobrym poziomie w niedługim czasie. Hiszpański to moja miłość i pasja, którą staram się zarazić swoich uczniów.
Zapraszam :)!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 06.2015
Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Bydgoszczy
Filologia Hiszpańska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2014 - 05.2015
Praktyki nauczycielskie
Roczne oraz miesięczne praktyki polegające na prowadzeniu lekcji języka hiszpańskiego na różnych poziomach nauczynia - szkoła podstawowa, gimnazjum oraz liceum.
09.2015 - aktualnie
Nauczanie języka hiszpańskiego
Prowadzenie zajęć z języka hiszpańskiego na różnych poziomach od początkującego do średniozaawansowanego.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2015

Lekcje z Pania Asią były wartościowym doświadczeniem. Bardzo kompetentna, profesjonalna i cierpliwa nauczycielka, posiadająca ogromne pokłady wiedzy z zakresu języka hiszpańskiego oraz kultury krajów hiszpańskojęzycznych. Ponadto, osoba bardzo komunikatywna i otwarta, co powoduje, że interakcja z nią przebiega wzorowo.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2015

Bardzo polecam lekcje z Panią Asią. Hiszpański był językiem, którego zawsze chciałam się uczyć, jednak podczas lekcji w szkole średniej niewiele z nich wynosiłam. Dopiero po korepetycjach z Panią Joanną wszystko mi się poukładało (szczególnie gramatyka, która była dla mnie bardzo trudna) i teraz cieszę się na kolejny rok z Panią. Myślę również o maturze z hiszpańskiego. Bardzo polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.