Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Online
Warszawa (Śródmieście)
Ząbki

O mnie

Hej!

Jestem studentką pierwszego roku na SGGW w Warszawie na kierunku Żywienie człowieka i ocena żywności. Jestem tegoroczną maturzystka, jestem absolwentką gimnazjum dwujęzycznego z j. hiszpańskim.

Ukończyłam kursy, które potwierdzają moja znajomość języka na danym poziomie. Potrafię się swobodnie z uczniem porozumieć w tym języku. Również miałam możliwość uczęszczania na zajęcia tylko i wyłącznie w tym języku podczas których nie miałam żadnych problemów z porozumieniem się z nauczycielem.

Bardzo interesuję się kulturą krajów Ameryki południowej oraz Hiszpanii.

Mam doświadczenie w prowadzeniu lekcji . Oczywiście nadal uczę się tego języka i dziele się wiadomościami z moimi uczniami.

Posiadam dyplomy z konkursów oraz kursów.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2018 - 04.2021
III Liceum Ogólnokształcące im. Gen. J. Sowińskiego w Warszawie
humanistyczny
10.2021 - aktualnie
SGGW
Żywienie człowieka i ocena żywności
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.