Oliwia Kołodziejczyk

Ostatnia aktywność:
16 dni temu
 
Częstochowa (Raków)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam, jestem studentką II roku na Politechnice Częstochowskiej, studiuję na kierunku Angielski Język Biznesu. Z wielką przyjemnością udzielę korepetycji z Języka Angielskiego,Korepetycje na poziomie szkoły podstawowej oraz gimnazjum, z chęcią też przyjmę dzieci które uczęszczają do przedszkola.Mogę zagwarantować, że zajęcia będą odbywały się w przyjaznej atmosferze, podchodzę do lekcji ze spokojem, i szczególną cierpliwością, ponieważ chcę aby moi uczniowe czerpali przyjemność z uczenia się języka.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2019 - aktualnie
Politechnika Częstochowska
Licencjat
Angielski Język Biznesu
Kursy i szkolenia
04.2018
British School. Szkoła języków obcych
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.