Daria Twardowska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Piła

Opis ogłoszenia

Dzień Dobry!
Jestem studentką III roku oligofrenopedagogiki w Poznaniu.
Z przyjemnością udzielę korepetycji z zakresu matematyki, oraz języka polskiego dla wychowanków przedszkola jak i uczniów do klasy VI podstawowej.

Mam ogromną wiedzę merytoryczną, oraz praktykę w nauczaniu. Jestem osoba bardzo komunikatywną i uśmiechniętą. Posiadam cechy, które sprzyjają nauce tj. cierpliwość, odpowiedzialność, czy też niekonwencjonalne podejście do ucznia.

Co tu dużo pisać jestem pedagogiem z powołania :)

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.