Ostatnia aktywność:
16 dni temu
 
Wrocław
Warszawa (Praga południe +1)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Historia30 - 40 / 60 min

Olga Wanicka

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie

Opis ogłoszenia

Studentka chętnie udzieli korepetycji z historii, wiedzy o społeczeństwie, stosunków międzynarodowych, antropologii.
Jestem świeżo upieczoną absolwentką dyplomacji i etnologii kulturowej. Chętnie pomogę zwłaszcza w wakacyjnych przygotowaniach do poprawek jak i zdawania matury z historii na poziomie rozszerzonym i podstawowym. Brałam udział w licznych konkursach i olimpiadach z historii w tym na szczeblu wojewódzkim i centralnym, dlatego też jestem w stanie pomóc w przygotowaniu do konkursów, jak i pisaniu prac na olimpiady czy zaliczeniowych. Staram się dobierać ciekawe formy prowadzenia zajęć, tak żeby zanudzić a może nawet zachęcić !:) ma to również związek z tym, że przez długi czas byłam harcerką i miałam do czynienia z pracą z dziećmi jak również młodzieżą.
Mam dostęp do różnych materiałów, pomocy dydaktycznych ułatwiających naukę historii.
Zapraszam do współpracy !

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 14:00
Wtorek16:00 - 22:00
Środa16:00 - 22:00
Czwartek
Piątek10:00 - 13:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2016

Pani Olga napisała dla mnie całą pracę od podstaw, wypożyczyła książki jakie trzeba i prace dopieściła w każdym calu! Przy mojej wymagającej Pani wykładowczyni praca jest zaliczona na 5! Polecam z całego serca. Bardzo dobry kontakt i praca szybko napisana, tylko polecić taką osóbkę :)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2016

Pani Olga pomogła poprawić moją pracę zaliczeniową z antropologii kultury. Praca została oceniona na 5.0 u wymagającego prowadzącego - to mówi samo za siebie :) Świetny kontakt, rzetelne podejście do sprawy. Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.