Ostatnia aktywność:
21 dni temu
 
Wrocław
Warszawa (Praga południe +1)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2016

Pani Olga napisała dla mnie całą pracę od podstaw, wypożyczyła książki jakie trzeba i prace dopieściła w każdym calu! Przy mojej wymagającej Pani wykładowczyni praca jest zaliczona na 5! Polecam z całego serca. Bardzo dobry kontakt i praca szybko napisana, tylko polecić taką osóbkę :)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2016

Pani Olga pomogła poprawić moją pracę zaliczeniową z antropologii kultury. Praca została oceniona na 5.0 u wymagającego prowadzącego - to mówi samo za siebie :) Świetny kontakt, rzetelne podejście do sprawy. Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.