Olga Wieczorek

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Luboń
Poznań
Wiry
Komorniki
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język niemiecki40 - 60 / 60 min

Olga Wieczorek

Opis ogłoszenia

Jestem absolwentką filologii germańskiej  i oferuję zajęcia w formie korepetycji z języka niemieckiego. Moje usługi kieruję przede wszystkim do dzieci i młodziezy, od pierwszej klasy szkoły podstawowej aż do klasy maturalnej. W trakcie studiów ukończyłam kurs pedagogiczny, dzięki któremu mam uprawnienia do nauczania języka niemieckiego na każdym etapie edukacyjnym.Również podczas mojej edukacji spędziłam  pół roku w Niemczech ( w ramach stypendium Erasmus +) , ucząc się i żyjąc w niemieckim środowisku.

Od  4 lat  prowadzę korepetycje dla  uczniów, w różnym wieku i o różnym poziomie zaawansowania. Mam duże doświadczenie w pracy z dziećmi i nastolatkami - od wielu lat prowadzę regularne zajęcia edukacyjne i ogólnorozwojowe dla uczniów szkoły podstawowej, jednak wiem, że poradzę sobie również z dziećmi nieco starszymi. Znam wiele technik nauczania i uczenia się, którymi bardzo chętnie dziele się z uczniami.Forma i długość trwania lekcji dostosuje do wymagań i możliwości ucznia, tak samo jak i program zajęć. Oczywiście mogę prowadzić lekcje bazując na programie szkolnym w celu nadrobienia zaleglości i ponownego wytłumaczeniu materialu, ale także mogę pomóc w rozszerzaniu wiedzy ucznia i zdobywaniu kolejnych umiejętności językowych.

Zajęcia mogę rozpocząć wraz z początkiem marca 2020
telefon kontaktowy: 691-747-014

Olga Wieczorek

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek16:30 - 18:00
Środa
Czwartek
Piątek16:30 - 18:00
Sobota08:30 - 12:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 07.2017
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Licencjat
filologia germańska
10.2017 - 07.2019
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Magister
Filologia germańska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2016 - 11.2016
Szkoła Podstawowa w Poznaniu
We wrześniu 2016 roku rozpoczęłam ponad miesięczną praktykę nauczycielską w jednej ze szkół podstawowych w Poznaniu, podczas której prowadziłam zajęcia z języka niemieckiego w różnych klasach, oraz zapoznawałam się z działalnością szkoły jako placówki wychowawczo-edukacyjnej.

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.