Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Szczecin (zachód)
Język angielski30 / 60 min

Olga

Opis ogłoszenia

Jestem absolwentką Westminster University i oferuję korepetycje z j. angielskiego (na poziomie gimnazjum, liceum, przygotowania do matury, certyfikatów- do CPE). Lekcje przeważnie prowadzę z naciskiem na konwersacje ale jestem elastyczną osobą, więc z pewnością dojdziemy do porozumienia. Od wielu lat udzielam korepetycji z j. angielskiego oraz w prowadzę kursy lektorskie (w szkole podstawowej oraz dla dorosłych).

Cena: 30 zł/60 min

tel: 730 072 555
gg: 42244406
Olga Khan

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.