Olga Grzesiak

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Warszawa (Śródmieście +7)
Lublin

Olga Grzesiak

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Olga Grzesiak

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Slawek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 marca 2019

Na zajecia do Pani Olgi uczeszczalem przez niecaly rok, bardzo mi pomogla w gramatyce oraz w prowadzeniu podstawowych konwersacji w jezyku hiszpanskim. Na kazde zajecia dostawalem starannie przygotowane notatki / materialy oraz sporo cwiczen domowych. Zajecie odbywaly sie w milej i profesjonalnej atmosferze.

Bardzo polecam korepetycje hiszpanskiego u Pani Olgi.

Slawek

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.