Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Online
Bydgoszcz
Inowrocław
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Aktualizacja!

Z powodu obecnej sytuacji aby pomóc Wam - Rodzicom chcę zmniejszyć stawkę. Korepetycje dla Waszych małych pociech od teraz 20 zł za 45 minut. Oczywiście zajęcia tylko online. Niestety nie dojadę do Was ze względu na bezpieczeństwo Wasze i moich bliskich. 

Korepetycji udzielam już 6 lat. Absolwentka studiów inżynierskich z informatyki, studentka II stopnia.
Z dziećmi dogaduję się bardzo dobrze, zajęcia są prowadzone w miłej atmosferze.
Na początku prowadziłam zajęcia, które trwały 60 min, ale zauważyłam, że efektywność pracy dziecka spada, więc zmniejszyłam czas do 45 min. Cena za 45 min wynosi 45 zł. Jeśli jednak uważasz, że Twoje dziecko da radę godzinę wysiedzieć w skupieniu, to jak najbardziej zajęcia mogą trwać 60 min, cena wtedy wynosi 50 zł.

Udzielam również korepetycji z matematyki i angielskiego, możesz zajrzeć na pozostałe moje ogłoszenia :)

Zajęcia u nauczyciela 45zł/45 min
Zajęcia u ucznia 55 zł/45 min

Na czas kwarantanny zmieniona cena.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - 02.2019
Uniwersytet Kazimierza Wielkiego
Inżynier
02.2019 - aktualnie
Uniwersytet Kazimierza Wielkiego
Magister
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Mati
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2019

Zdałem poprawkę, dzięki!

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2019

Dziękuję za korepetycje i poświęcony mi czas! 3 lata na korepetycjach pozwoliły mi zdać maturę. Bałam się przestrasznie, ale udało się i zawdzięczam to Tobie :) Z wielkim sercem polecam Olgę. Nie tylko za to, że dobrze uczy, ale przede wszystkim za wyrozumiałość i pogodę ducha :) I ten doping :D Naprawdę miło jest jak ktoś w nas wierzy, pomimo że sami w siebie nie wierzymy. PS, dostałam się na medycynę, a bez Olgi bym nie dała rady nigdy tej matematyki zdać na takim poziomie :)

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 grudnia 2018

Dziękuję przeogromnie! Nie dawałem sobie rady z analizą matematyczną, a najgorsze to były całki. Byłem już u kilku osób na korkach, ale nikt nie umiał zbyt dobrze wytłumaczyć. W 100% polecam Olgę. Jest super miła i na pewno umie wytłumaczyć.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 października 2018

Wielkie podziekowania dla Olgi. Od drugiej klasy liceum chodzilam na matematyke. Nie bylam w matfizie, ale chcialam zdawac rozszerzona matme. Olga nauczyla mnie tak duzo, ze zdalam na 90% rozszerzona matematyke! Dziekuje x100!!!

avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 marca 2018

Mój syn od trzeciej gimnazjum uczęszczał do Pani Olgi na korepetycje z matematyki, a od drugiej liceum dodatkowo z języka angielskiego. Wcześniej jego oceny były przeciętne, ale później się poprawił. Na zajęciach panuje miła atmosfera, polecam wszystkim zdecydowanie.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.