Olga Dzieciątkowska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Poznań (Jeżyce +4)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Oferuję pomoc w nauce i odrabianiu prac domowych, korepetycje z j.polskiego i angielskiego na poziomie szkoły podstawowej i gimnazjum. Jestem absolwentką poznańskiego II LO, otwartą, pełną energii studentką prawa europejskiego (Uniwersytet im.Adama Mickiewicza). Ważne jest dla mnie indywidualne podejście, dlatego staram się być elastyczną i dopasowywać do potrzeb dzieci. Przygotowywałam już kilka osób do testu szóstoklasisty. Dodatkowo prowadzę zajęcia taneczne dla dzieci, co daje mi doświadczenie w relacjach z podopiecznymi i ułatwia nawiązywanie kontaktów. Chętnie udzielę kompleksowych odpowiedzi na wszelkie pytania. :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.