Aliaksandr Korzhun

Ostatnia aktywność:
22 dni temu
 
 
Online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

[nieaktualne]

 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
17 lipca 2019

Dzień Dobry,

Tak jak w komentarzu poniżej mogę z łatwością stwierdzić że Pan Aleksander to oszust. Po przelaniu zaliczki w wysokości 140 zł nastąpiło przekładnie terminu wykonania zadania. W momencie kiedy chciałem odzyskać pieniądze Pan Aleksander w mailu opisywał mi swoją zła sytuację finansowa m. In. kradzież roweru, laptopa, końcu ajencji mieszkania po której będzie bezdomnym. W międzyczasie jeszcze próbował wyłudzić ode mnie 65 zł dając mi zniżkę 75 zł z drugiej części która miałem przelać po wykonanym zadaniu. Powiem szczerze że z tak pospolitym cwaniakiem dawno się nie spotkałem. To tylko informacja dla innych osób żeby nie dały się zrobić w "balona". W poniedziałek tzn. 22. 07.2019 wziąłem wolne żeby zająć się tą sprawą. To do zobaczenia Panie "Aleksandrze" z za wschodniej granicy ;)

avatar
Grzesiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2019

Bez żadnych zastrzeżeń naprawdę polecam

avatar
Marcel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 marca 2019

Pan Aleksander posiada dużą wiedzę z zakresu przedmiotow inzynieryjnych i potrafi ją skutecznie przekazać

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 marca 2019

Bardzo polecam!
Aleksander ma poczucie humoru, które ratuje studenta z opresji. Pomaga przygotować się do wszelkiego rodzaju zaliczeń / egzaminów. Podczas lekcji podobało mi się dostosowanie języka i podawanych przykładów do mojego doświadczenia ze studiów.

avatar
Wiktor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 stycznia 2019

Pan Aleksander świetnie wytłumaczył mi materiał związany z wytrzymałością materiałów, dzięki jego pomocy bez problem zdałem egzamin, mimo, że późno zacząłem nauke. Polecam!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2018

Bardzo dziekuje za korepetycje z matematyki! Pan Aleksander potrafi w przystepny sposób wyjasnic material. Rozwiazywalismy wspólnie zadania. Dzieki niemu nawet ja pojelam matryce :) Goraco polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.