Alessio Tacchinardi

Ostatnia aktywność:
5 dni temu
Online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

[nieaktualne]

 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
17 lipca 2019

Dzień Dobry,

Tak jak w komentarzu poniżej mogę z łatwością stwierdzić że Pan Aleksander to oszust. Po przelaniu zaliczki w wysokości 140 zł nastąpiło przekładnie terminu wykonania zadania. W momencie kiedy chciałem odzyskać pieniądze Pan Aleksander w mailu opisywał mi swoją zła sytuację finansowa m. In. kradzież roweru, laptopa, końcu ajencji mieszkania po której będzie bezdomnym. W międzyczasie jeszcze próbował wyłudzić ode mnie 65 zł dając mi zniżkę 75 zł z drugiej części która miałem przelać po wykonanym zadaniu. Powiem szczerze że z tak pospolitym cwaniakiem dawno się nie spotkałem. To tylko informacja dla innych osób żeby nie dały się zrobić w "balona". W poniedziałek tzn. 22. 07.2019 wziąłem wolne żeby zająć się tą sprawą. To do zobaczenia Panie "Aleksandrze" z za wschodniej granicy ;)

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
23 czerwca 2019

Szanowny Pan Aleksander jest oszustem. Mając 15 zadań, które nasza grupka studentów musiała przygotować w ramach "dopuszczenia do egzaminu" zwróciliśmy się o pomoc do Pana Aleksandra, który widział zadania i obiecał pomóc. Umówiliśmy się na wpłatę zaliczki (180 zł) i wyznaczyliśmy termin. Do tej pory szło wszystko pięknie, sprawy zaczęły się komplikować jak przyszedł czas oddania nam rozwiązań. Niestety, ciągłe wydłużanie terminu, brak kontaktu, a na końcu przesłanie paru rozwiązanych zadań (BŁĘDNIE !!!!!) sprawia, że możemy bez problemu nazywać tego Pana OSZUSTEM. Może i jest w stanie pomóc "na żywo", ale zdalnie to nie wyszło. Oczywiście życzymy powodzenia. Urażeni Studenci.

Alessio Tacchinardi

Nie wiem na pewno jaka osoba to napisała, ale wiem na pewno że Pan Graniciak podpowie nam co to za Damian. Ta informacja nie jest zgodna z prawdą. Pana czeka zgłoszenie na policję i sąd. Do zobaczenia

avatar
Grzesiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2019

Bez żadnych zastrzeżeń naprawdę polecam

avatar
Marcel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 marca 2019

Pan Aleksander posiada dużą wiedzę z zakresu przedmiotow inzynieryjnych i potrafi ją skutecznie przekazać

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 marca 2019

Bardzo polecam!
Aleksander ma poczucie humoru, które ratuje studenta z opresji. Pomaga przygotować się do wszelkiego rodzaju zaliczeń / egzaminów. Podczas lekcji podobało mi się dostosowanie języka i podawanych przykładów do mojego doświadczenia ze studiów.

avatar
Wiktor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 stycznia 2019

Pan Aleksander świetnie wytłumaczył mi materiał związany z wytrzymałością materiałów, dzięki jego pomocy bez problem zdałem egzamin, mimo, że późno zacząłem nauke. Polecam!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2018

Bardzo dziekuje za korepetycje z matematyki! Pan Aleksander potrafi w przystepny sposób wyjasnic material. Rozwiazywalismy wspólnie zadania. Dzieki niemu nawet ja pojelam matryce :) Goraco polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.