Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Poznań (Grunwald)
Język polski30 / 60 min

Ola

Opis ogłoszenia

Oferuję pomoc w przygotowaniach do ustnego egzaminu z języka polskiego - wiem, jaki postrach niesie za sobą nowa forma egzaminu.
Dołożę wszelkich starań, aby mój uczeń osiągnął maturalny sukces! ;)

Jeśli do matury masz jeszcze trochę czasu - chętnie pomogę przy wypracowaniach, rozprawkach. Myślę, że wspólnie uda nam się pokonać problemy językowe i pokazać, że "nie taki diabeł straszny jak go malują" ;)

Zachęcam do kontaktu. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania/zgłoszenia.

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.