Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Gdańsk
Sopot
Muzyka60 / 60 min

Ola Solska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Muzyka to moja pasja i moje życie. Od najmłodszych lat uczyłam się gry na fortepianie, zasad muzyki, historii muzyki i wszelkich przedmiotów muzycznych w jednej z Gdańskich Szkół Muzycznych. Dodatkową wiedzę i umiejętności poszerzerzałam jako studentka dyrygentury chóralnej. Obecnie zajmuję się śpiewem jazzowym i zgłębiam swoje zainteresowania dotyczące rynku muzycznego w Akademii Menedżerów Muzycznych w Warszawie.

Chętnie udzielę korepetycji/pomocy z zakresu:
-gry na fortepianie/kayboardzie 
-emisji głosu 
-kształcenia słuchu 
-audycji muzycznych/historii muzyki 
-zasad muzyki 
 

Mam 23 lata i doświadczenie w pracy z dziećmi. Na studiach odbyłam praktyki jako nauczyciel, mam tez młodszego brata, z którym praca nauczyła mnie odpowiedniego podejścia do dzieci. 

Cena za lekcję u nauczyciela. 
Lekcja z dojazdem - cena do ustalenia. 

Pozdrawiam,
Ola

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Julita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
8 czerwca 2020

Niestety z powodu braku kontaktu od soboty jestem zmuszona wystawić negatywną opinię.
Pani na początku budziła zaufanie i była sympatyczna. Ostatnio zapłaciłam za 3 zajęcia z góry ze względu na to, iż współpraca wcześniej była uczciwa i bezproblemowa.
Niestety ostatnio zajęcia zostały odwołane, a przy probie dogadania terminu pani teraz nie odbiera telefonów ani ode mnie ani od córki, ani nie mam żadnej wiadomości co i jak z zajęciami czy coś wypadło itd.
Zostawię to bez komentarza i nie polecam nikomu niestety. Bardzo przykra sytuacja. Przede wszystkim dla mojej córki. Potem wszyscy narzekają, że nie są szanowani przez klienta albo nauczyciele, że za mało zarabiają. Ale jak widać jak ktoś uczciwie zapłaci to się go nie szanuje zwyczajnie....

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.