Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Gdańsk
Sopot
Muzyka50 / 45 min

Ola Solska

Opis ogłoszenia

Muzyka to moja pasja i moje życie. Od najmłodszych lat uczyłam się gry na fortepianie, zasad muzyki, historii muzyki i wszelkich przedmiotów muzycznych w jednej z Gdańskich Szkół Muzycznych. Dodatkową wiedzę i umiejętności poszerzerzałam jako studentka dyrygentury chóralnej. Obecnie zajmuję się śpiewem jazzowym i zgłębiam swoje zainteresowania dotyczące rynku muzycznego w Akademii Menedżerów Muzycznych w Warszawie.

Chętnie udzielę korepetycji/pomocy z zakresu:
-gry na fortepianie/kayboardzie 
-emisji głosu 
-kształcenia słuchu 
-audycji muzycznych/historii muzyki 
-zasad muzyki 
 

Mam 23 lata i doświadczenie w pracy z dziećmi. Na studiach odbyłam praktyki jako nauczyciel, mam tez młodszego brata, z którym praca nauczyła mnie odpowiedniego podejścia do dzieci. 

Cena za lekcję u nauczyciela. 
Lekcja z dojazdem - cena do ustalenia. 

Pozdrawiam,
Ola

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.