Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Radom (-)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język niemiecki30 / 60 min

Ola

Opis ogłoszenia

Jestem studentką germanistyki w Lublinie, specjalizacja nauczycielska. Chodziłam do klasy z rozszerzonym językiem niemieckim. Maturę z języka niemieckiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym zdałam z wysokim wynikiem. Oferuję pomoc w nadrabianiu zaległości w szkole, odrabianiu prac domowych, przygotowaniu do klasówek, egzaminów gimnazjalnych, matury.Gwarantuję miłą atmosferę i sumienne prowadzenie zajęc :)

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.